Dagmara Smykla| 

Mały chłopiec spadł z 45 metrów do basenu o głębokości 0,5 metra. I przeżył

58

Dziecko cudem nie doznało poważniejszych obrażeń podczas upadku. 3-latek oglądał słynny walijski wodospad, Pistyll Rhaeadr.

Mały chłopiec spadł z 45 metrów do basenu o głębokości 0,5 metra. I przeżył
(iStock.com, Pengranger)

*Przerażeni świadkowie wypadku byli przekonani, że chłopiec zginie. * Phil Facey, właściciel pobliskiej restauracji uważa, że w tym cudownym ocaleniu dziecka i jego ciotki było coś mistycznego.

*Z wodospadu Pistyll Rhaeadr spadło dwóch turystów z Liverpoolu. * Świadkowie relacjonują, że 3-latek i jego ciotka chcieli przejść z lewej strony wodospadu, gdzie nie ma chodnika. Nagle wszyscy usłyszeli krzyk.

*3-latek spadł do wody z 45 metrów. * Jego ciotka desperacko próbowała go złapać, przez co sama również spadła. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa obydwoje powinni zginąć. Jednak stało się inaczej.

Zobacz także: Zobacz również: Zagadka rozwiązana. Wiadomo, dlaczego Wieża w Pizie jeszcze nie runęła

*Chłopiec wpadł do zbiornika wodnego o głębokości zaledwie pół metra. * Oszołomiony maluch został wyciągnięty z wody przez jednego ze świadków wypadku. Jego ciotka spadła z 12 metrów na drzewo, z którego ściągnęli ją inni turyści.

*Wezwani na miejsce lekarze nie stwierdzili żadnych poważnych obrażeń. * Chłopiec miał tylko niewielkie zadrapania na twarzy. Pistyll Rhaeadr to imponujący 75-metrowy wodospad, który znajduje się w pobliżu niewielkiej miejscowości Llanrhaeadr-ym-Mochnant. Jest pierwszym z Siedmiu Cudów Walii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić