Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Matka zagłodziła ją na śmierć. Szokujące zeznania

41
Podziel się

Dramatyczne okoliczności śmierci nastolatki z USA dopiero wychodzą na jaw. Choć sprawą żyją media na całym świecie, dopiero podczas rozprawy rodzeństwo zmarłej w 2016 r. Natalie Finn wyznało jak wyglądało ich "rodzinne życie".

Matka zagłodziła ją na śmierć. Szokujące zeznania
(Facebook.com)
bETGyfnp

Dzieci przez lata były głodzone, bite i nie mogły wychodzić z pokojów. Również tam musiały załatwiać swoje potrzeby, bo matka zabroniła rodzeństwu korzystać z toalety. Wszystko dlatego, że dzieci były niepełnosprawne. W czasie rozprawy w Iowa w USA, wyszło na jaw, że 16-letnia Natalie została zagłodzona na śmierć przez własną matkę.

Mówiła jej, że skoro ona nie zamierza wstać, to nie dostanie jedzenia - zeznał brat zmarłej dziewczyny.

Prosić wyrodną matkę musieli dosłownie o wszystko. Bez pozwolenia nie mogli się kąpać, jeść, a nawet wychodzić z pokoju. Dzieci przez okna wymykały się z domu, by żebrać na ulicy o jedzenie i pieniądze.

bETGyfnr

Ostatnia noc była najgorsza. Chłopak opowiedział w sądzie o tym, jak razem z drugą siostrą podawali 16-latce wodę strzykawką, mając nadzieję, że to doda jej sił. Matka nakazała im jednak iść spać. Gdy obudzili się w nocy, znaleźli Natalie leżącą we własnych wymiocinach i nieprzytomną. Brat zmarłej zeznał również, że jego matka próbowała ratować córkę zanim pogotowie przyjechało na miejsce.

Zobacz także: Zobacz także: Pułkownik Wojska Polskiego pedofilem?

43-letnia Nicole Finn została oskarżona o zabójstwo. Dodatkowo zarzuca jej się narażenie dzieci na niebezpieczeństwo i znęcanie się nad nimi. Jej były mąż Joseph Finn, który nie mieszkał z rodziną, gdy doszło do śmierci Natalie, usłyszał zarzut zaniedbania dzieci i narażenia ich na niebezpieczeństwo. Jego proces rozpocznie się w styczniu - informuje Fakt.

bETGyfnx

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETGyfnS
KOMENTARZE
(41)
11213M1R3ELIN...
4 lata temu
Smutna historia. Szkoda że dzieci miały osobne pokoje Tak to by sobie razem mocniej pomogły.
Le
4 lata temu
U nas ojciec nie zostałby raczej o nic oskarżony. Tu mężczyzna ma prawo nie dbać o dzieci.
USA
4 lata temu
w USA zależy od stanu w jakim to się stało jest kara śmierci w duzej wiekszości jedynie rodzaj usmiercania inny
bETGyfnT
ronv
4 lata temu
Szkoda dziewczyny,ładna była.
sąsiedzi, a n...
4 lata temu
Matka najprawdopodobniej chora psychicznie. Dzieci (niepełnosprawne) wymykały się przez okno i żebrały na ulicach? I nikt z sąsiadów nie zauważył? Nie zawadomił policji?
!!!
4 lata temu
A muzułmanie mówią--Szatan mieszka w Ameryce.
KLEMENS
4 lata temu
O2 już nie wie co wymyślić żeby przyciągnąć kliknięcia. Co nas w Polsce mogą obchodzić sprawy rodzinne ludzi zza oceanu? No, ale trzeba mieć o czym pisać a ten kraj jest wielki zawsze coś medialnego się tam wydarzy. Ponadto, trzeba skasować za wierszówkę , nadać krzykliwy tytuł żeby na kliknięciach pracodawca również zarobił. I co z tego, że nius z tyłka. Frajerów trzeba kroić z kasy.
zaza
4 lata temu
amerykanie to bardzo wierzący naród. Katolicy w każdym calu.
Trump
4 lata temu
USA! USA! USA!
Anna
4 lata temu
Prawda jest taka,że dzieci z ubogich rodzin skorzystały z tej pomocy.Uczę. w szkole i zauważyłam,że dziewczynka, która nigdy nie była na wycieczce, pojechała na nią pierwszy raz w życiu.Inny chłopiec , wreszcie ma buty bez dziur. Oczywiście, patologiczne korzystanie z 500+powinno być natychmiast zgłaszane odpowiednim służbom.Natomiast, mádre rodziny naprawdę z tego skorzystają we właściwy sposób.
oko za oko
4 lata temu
To bardzo przykre!W polsce jest też wiele ludzi odrzuconych przez Pis i nękanych przez ojca RYDZYKa i szaleńca ANTONIEGO M.
art11
4 lata temu
Protestancka mentalnosc.
x-x
4 lata temu
W Europie trzeba przywrócić ! tam mają !
bETGyfnL
Taaak...
4 lata temu
W zawszonej polsce ta MAMA w sądzie i tak ZAWSZE dostałaby opiekę nad dziećmi. Wiadomo - matka to matka, a ojciec pewnie pijak i dewiant.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić