REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka08.11.18 (17:25)

Mężczyzna zgwałcił dwutygodniowego noworodka. Rodzina dalej go broni i chce wydostać z więzienia

25-letni mężczyzna jest oskarżony o zgwałcenie 12-dniowego dziecka. Obecnie przebywa w więzieniu Maghaberry w Irlandii Północnej. Rodzina oskarżonego chce go stamtąd wydostać.
google maps

*Mężczyzna zaprzeczył napaści na tle seksualnym i spowodowania ciężkich uszkodzeń ciała noworodka. * Wraz ze swoimi prawnikami wystąpił o zwolnienie za kaucją, którą ma wpłacić jego rodzina.

Prokuratorzy opisali wniosek jako "groteskowy". Sprzeciwiali się kaucji, twierdząc, że ojciec mężczyzny, który jest alkoholikiem nie byłby w stanie go kontrolować.

REKLAMA

Waga przestępstwa nie może uniemożliwić zwolnienia za kaucją. Ma prawo do domniemania niewinności - powiedział obrońca 25-latka.

*Do zdarzenia doszło we wrześniu. * 25-latek przyznał, że w dzień gdy doszło do ataku, ponosił on wyłączną odpowiedzialność za dziecko w godzinach od 22:30 do 8:30. Właśnie wtedy miało dojść do gwałtu.

Noworodek odniósł szereg poważnych obrażeń. Dziecko trafiło na oddział intensywnej terapii w szpitalu w Belfaście, gdzie lekarze walczyli o jego życie.

*Męzczyzna oskarżony o gwałt dziecka otrzymał całodobową ochronę przed innymi więźniami. * Inni osadzeni w Maghaberry są oburzeni sprawą i próbowali sami wymierzyć sprawiedliwość sprawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: „Kolegów nie miał, nieśmiały był”. Był gwałcony przez ojca i wywożony do pedofilów

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij