Natalia Bogucka| 

Mężczyzna zgwałcił dwutygodniowego noworodka. Rodzina dalej go broni i chce wydostać z więzienia

73

25-letni mężczyzna jest oskarżony o zgwałcenie 12-dniowego dziecka. Obecnie przebywa w więzieniu Maghaberry w Irlandii Północnej. Rodzina oskarżonego chce go stamtąd wydostać.

Mężczyzna zgwałcił dwutygodniowego noworodka. Rodzina dalej go broni i chce wydostać z więzienia
(google maps)

*Mężczyzna zaprzeczył napaści na tle seksualnym i spowodowania ciężkich uszkodzeń ciała noworodka. * Wraz ze swoimi prawnikami wystąpił o zwolnienie za kaucją, którą ma wpłacić jego rodzina.

Prokuratorzy opisali wniosek jako "groteskowy". Sprzeciwiali się kaucji, twierdząc, że ojciec mężczyzny, który jest alkoholikiem nie byłby w stanie go kontrolować.

Waga przestępstwa nie może uniemożliwić zwolnienia za kaucją. Ma prawo do domniemania niewinności - powiedział obrońca 25-latka.

*Do zdarzenia doszło we wrześniu. * 25-latek przyznał, że w dzień gdy doszło do ataku, ponosił on wyłączną odpowiedzialność za dziecko w godzinach od 22:30 do 8:30. Właśnie wtedy miało dojść do gwałtu.

Noworodek odniósł szereg poważnych obrażeń. Dziecko trafiło na oddział intensywnej terapii w szpitalu w Belfaście, gdzie lekarze walczyli o jego życie.

*Męzczyzna oskarżony o gwałt dziecka otrzymał całodobową ochronę przed innymi więźniami. * Inni osadzeni w Maghaberry są oburzeni sprawą i próbowali sami wymierzyć sprawiedliwość sprawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: „Kolegów nie miał, nieśmiały był”. Był gwałcony przez ojca i wywożony do pedofilów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić