Piotr Kalsztyn| 

Miał być ślub, ale narzeczonego zabił bandzior. Zrozpaczona żona na sesji ślubnej wystąpiła sama

18

Kobieta postanowiła w ten sposób uhonorować ich miłość.

Miał być ślub, ale narzeczonego zabił bandzior. Zrozpaczona żona na sesji ślubnej wystąpiła sama
(Pixabay.com, StockSnap)

Nikki Salgot miała się pobrać z oficerem amerykańskiej policji, Collinem Rose. Niestety, jej narzeczony został zastrzelony, gdy w zeszłym roku, tuż przed Świętem Dziękczynienia, patrolował ulicę. Kobieta długo nie potrafiła poradzić sobie z bólem po stracie ukochanego. W końcu zdecydowała się na kontrowersyjny krok. Zrobiła sobie serię "ślubnych" zdjęć, na których pozuje sama.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zdjęcia wykonała Rachel Smaller, dawna przyjaciółka Nikki. Chociaż kobiety nie rozmawiały ze sobą przez 10 lat, fotografka rzuciła wszystko, aby odwiedzić starą przyjaciółkę i wykonać zdjęcia. A było co rzucać, bo sesję zrobiła na tydzień przed własnym ślubem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Byłam cała we łzach, gdy się przygotowywałam do zdjęć.. Zastanawiałam się jak to zrobić? W jaki sposób mam ją sfotografować, żeby sprawiedliwie pokazać nie tylko ją, ale również jego – powiedziała fotografka w rozmowie z USA Today.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Fotografie wykonano 10 dni przed planowaną datą ślubu Niki i Collina. Salgot była ubrana w białą suknię i trzymała złożoną flagę Stanów Zjednoczonych. Na niektórych zdjęciach pozowała również z czapką oficerską niedoszłego małżonka. Zdaniem "panny młodej” fotografie pokazują nie tylko ból, który zostawiła za sobą, ale także to, że wciąż potrafi się uśmiechać, mimo straty którą poniosła.

Zobacz także: Zobacz także: Poznali się jeszcze przed wybuchem wojny. Teraz będą świętować 70. rocznicę ślubu

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić