o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Mieli ją zgwałcić Izraelczycy. Nowe niepokojące fakty

123
Podziel się

Brytyjczycy zapowiadają bojkot Cypru po skazaniu 19-latki za fałszywe oskarżenie o gwałt zbiorowy. Miało się go dopuścić na Brytyjce 12 Izraelczyków, jednak wszyscy zostali uniewinnieni. Matka dziewczyny prosi teraz rząd o interwencję. Według analizy ekspertów przyznanie się do winy nie zostało napisane przez skazaną.

Mieli ją zgwałcić Izraelczycy. Nowe niepokojące fakty
(youtube.com)
bEpxqJgB

Sprawa Brytyjki może się skończyć kryzysem dyplomatycznym. Matka skazanej na Cyprze 19-latki zapowiada walkę o sprowadzenie dziewczyny do domu. Rodzina próbuje skontaktować się z Dominikiem Raabem, ministrem spraw zagranicznych.

Wielka Brytania wyraziła "poważne zaniepokojenie" co do rzetelności procesu. Ministerstwo spraw zagranicznych ogłosiło, że podniosło tę "bardzo niepokojącą sprawę" w rozmowach z cypryjskimi władzami. Jednak rząd Cypru powtarza, że ma pełne zaufanie do swojego systemu sprawiedliwości.

Córka cierpi na zespół stresu pourazowego, ma halucynacje. Musi wrócić do domu, żeby poddać się leczeniu - mówi zrozpaczona matka.

bEpxqJgD
Zobacz także: Zobacz też: Ma 7000 lat. Niezwykłe, co tkwiło ukryte pod wodą

Matka dziewczyny podkreśla, że jej córka nie napisała zeznań samodzielnie. Lingwiści mieli przeanalizować dokument, w którym 19-latka rzekomo przyznała się do kłamstwa. Tekst napisany w języku angielskim zawierał zdania i wyrażenia, których według specjalistów nie użyłby native speaker - informuje "Independent".

Sama 19-latka powiedziała w sądzie, że zmuszono ją do zmiany zeznań. W trakcie przesłuchania nie było przy niej jej prawnika. Zeznania Brytyjki nie zostały nagrane, co według rodziny skazanej jest kolejnym dowodem na nieprawidłowości. W internecie zebrano 90 tys. funtów na odwołanie się od wyroku i dalszą obronę dziewczyny.

bEpxqJgJ

Proces trwał 4 miesiące. Do gwałtu zbiorowego miało dojść 17 lipca w popularnym kurorcie Ajia Napa. 19-latka zeznała, że uprawiała seks ze swoim chłopakiem z Izraela, gdy nagle do pokoju weszło kilku jego rodaków, którzy ją zgwałcili. Cypryjska prokuratura twierdzi, że nastolatka zgodziła się na seks zbiorowy, ale potem ze wstydu oskarżyła Izraelczyków o gwałt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEpxqJhe
KOMENTARZE
(123)
kilo
2 lata temu
Zydy se kupili wolnosc bo oni se moga kupic wszystko. Oby Brytole tez chcieli pokazac, ze nie sa z peknietej gumy.
rumcajs
2 lata temu
A ROZSTRZELAC TYCH 11 ANGLICY NIE DAJCIE SIE.
kris
2 lata temu
Zmyśliła gwałt dokonała przestępstwa jej miejsce jest w więzieniu.
bEpxqJhf
zorientowani
2 lata temu
Królowa wyśle SAS i Jamesa Bonda. I po herbacie......
CWR
2 lata temu
To bardziej akcja w stylu arabskim, a wiadomo ilu wyznawców religii pokoju ma izraelskie dokumenty. Ja bym zbadał to pod tym kontem.
Zagłoba
2 lata temu
Będzie jej bardziej smakowało wszystko co KOSZERNE=?Żyda chwyc za reke to i tak powie ze to nie jego reka??
Polakos
2 lata temu
dużo żydów to paskudna nacja
Aldo
2 lata temu
musi wybrać albo winna albo antysemityzm? chyba lepiej dla niej jak wybierze to pierwsze?
Kolo
2 lata temu
Miało być miło, a okazało się za ostro.
Hem
2 lata temu
Mieli ją zgwałcić, ale okazała sie zbyt niepodobna do kozy... i żadnego nie kręciła.
ckm
2 lata temu
`tak sie koncza romanse z zydostwem.na kazdym szczeblu.
ja też
2 lata temu
Tak jej chłopak poznany godzinę wczesniej w barze i chciała spróbować zbiorówki to ma a teraz płacz to jak ta ci kilkanaście pałek lizała też angielka to było oszustwo
Tfu
2 lata temu
Nie wierz żydom ,więc jestem przekonana,że dziewczyna mówi prawdę.Biedne dziewczę nie dość,że spotkala ja taka straszna trauma to jeszcze jest w więzieniu .Zamiast pomocy psychologa ,terapeuty, wsparcia rodziny i bliskich prycza i żarcie z miski .Kastrować tych obrzezanych żbików .
bEpxqJgX
Pewne :)))
2 lata temu
To nie mogli być żydzi, oni od razu strzelają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić