Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Mieli ją zgwałcić Izraelczycy. Nowe niepokojące fakty

123
Podziel się

Brytyjczycy zapowiadają bojkot Cypru po skazaniu 19-latki za fałszywe oskarżenie o gwałt zbiorowy. Miało się go dopuścić na Brytyjce 12 Izraelczyków, jednak wszyscy zostali uniewinnieni. Matka dziewczyny prosi teraz rząd o interwencję. Według analizy ekspertów przyznanie się do winy nie zostało napisane przez skazaną.

Mieli ją zgwałcić Izraelczycy. Nowe niepokojące fakty
(youtube.com)
bCGsJmBN

Sprawa Brytyjki może się skończyć kryzysem dyplomatycznym. Matka skazanej na Cyprze 19-latki zapowiada walkę o sprowadzenie dziewczyny do domu. Rodzina próbuje skontaktować się z Dominikiem Raabem, ministrem spraw zagranicznych.

Wielka Brytania wyraziła "poważne zaniepokojenie" co do rzetelności procesu. Ministerstwo spraw zagranicznych ogłosiło, że podniosło tę "bardzo niepokojącą sprawę" w rozmowach z cypryjskimi władzami. Jednak rząd Cypru powtarza, że ma pełne zaufanie do swojego systemu sprawiedliwości.

Córka cierpi na zespół stresu pourazowego, ma halucynacje. Musi wrócić do domu, żeby poddać się leczeniu - mówi zrozpaczona matka.

bCGsJmBP

Zobacz też: Ma 7000 lat. Niezwykłe, co tkwiło ukryte pod wodą

Matka dziewczyny podkreśla, że jej córka nie napisała zeznań samodzielnie. Lingwiści mieli przeanalizować dokument, w którym 19-latka rzekomo przyznała się do kłamstwa. Tekst napisany w języku angielskim zawierał zdania i wyrażenia, których według specjalistów nie użyłby native speaker - informuje "Independent".

Sama 19-latka powiedziała w sądzie, że zmuszono ją do zmiany zeznań. W trakcie przesłuchania nie było przy niej jej prawnika. Zeznania Brytyjki nie zostały nagrane, co według rodziny skazanej jest kolejnym dowodem na nieprawidłowości. W internecie zebrano 90 tys. funtów na odwołanie się od wyroku i dalszą obronę dziewczyny.

Proces trwał 4 miesiące. Do gwałtu zbiorowego miało dojść 17 lipca w popularnym kurorcie Ajia Napa. 19-latka zeznała, że uprawiała seks ze swoim chłopakiem z Izraela, gdy nagle do pokoju weszło kilku jego rodaków, którzy ją zgwałcili. Cypryjska prokuratura twierdzi, że nastolatka zgodziła się na seks zbiorowy, ale potem ze wstydu oskarżyła Izraelczyków o gwałt.

bCGsJmBV

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCGsJmCq
KOMENTARZE
(123)
e-x
6 miesięcy temu
no na pewno się zgodziła, oprócz chłopaka jeszcze 11, i jeszcze pewnie podpisała zgodę na filmowanie... A podobno była po alkoholu, czy czasem coś jej nie wrzucili? a potem czy czasem jej nie zastraszyli? Wielka Brytanio nie daj się zastraszyć, walcz o swoją obywatelkę !!!
eLKa
6 miesięcy temu
Toż to ona ich zgwałciła. Antysemitka
Krys
6 miesięcy temu
Cypr prowadzi gigantyczny biznes polegający na udzielaniu Izraelczykom ślubów. W Izraelu nie ślubu cywilnego. Istnieje tylko ślub religijny obwarowany bardzo wieloma wymaganiami (o tym czy ktoś może wziąć ślub decyduje sąd religijny i wiele osób otrzymuje odmowę np. rozwodnicy, kobiety o wątpliwej moralności, niektóre wdowy itp.). Ale Państwo Izrael honoruje małżeństwa zawarte w innych krajach. I Cypr zrobił z tego biznes. Tysiące Izraelczyków chcących sformalizować swój związek robi to na Cyprze gdzie działają firmy wyspecjalizowane w zorganizowaniu uroczystości i załatwieniu za kasę wszystkich formalności. Izraelczycy zostawiają tam wielkie pieniądze. Dlatego cypryjski sąd nie mógł pozwolić na utratę takiego biznesu. Takie czasy.
bCGsJmCr
Krzych
6 miesięcy temu
Czy cypryjscy śledczy wystraszyli się okrzyknięcia ich antysemitami?
Tomasz
6 miesięcy temu
Jak masz pieniadze to mozesz kupic sprawiedliwosc!
Najnowsze komentarze (123)
kilo
6 miesięcy temu
Zydy se kupili wolnosc bo oni se moga kupic wszystko. Oby Brytole tez chcieli pokazac, ze nie sa z peknietej gumy.
rumcajs
6 miesięcy temu
A ROZSTRZELAC TYCH 11 ANGLICY NIE DAJCIE SIE.
kris
6 miesięcy temu
Zmyśliła gwałt dokonała przestępstwa jej miejsce jest w więzieniu.
zorientowani
6 miesięcy temu
Królowa wyśle SAS i Jamesa Bonda. I po herbacie......
CWR
6 miesięcy temu
To bardziej akcja w stylu arabskim, a wiadomo ilu wyznawców religii pokoju ma izraelskie dokumenty. Ja bym zbadał to pod tym kontem.
Zagłoba
6 miesięcy temu
Będzie jej bardziej smakowało wszystko co KOSZERNE=?Żyda chwyc za reke to i tak powie ze to nie jego reka??
Polakos
6 miesięcy temu
dużo żydów to paskudna nacja
Aldo
6 miesięcy temu
musi wybrać albo winna albo antysemityzm? chyba lepiej dla niej jak wybierze to pierwsze?
bCGsJmCj
Kolo
6 miesięcy temu
Miało być miło, a okazało się za ostro.
Hem
6 miesięcy temu
Mieli ją zgwałcić, ale okazała sie zbyt niepodobna do kozy... i żadnego nie kręciła.
ckm
6 miesięcy temu
`tak sie koncza romanse z zydostwem.na kazdym szczeblu.
ja też
6 miesięcy temu
Tak jej chłopak poznany godzinę wczesniej w barze i chciała spróbować zbiorówki to ma a teraz płacz to jak ta ci kilkanaście pałek lizała też angielka to było oszustwo
Tfu
6 miesięcy temu
Nie wierz żydom ,więc jestem przekonana,że dziewczyna mówi prawdę.Biedne dziewczę nie dość,że spotkala ja taka straszna trauma to jeszcze jest w więzieniu .Zamiast pomocy psychologa ,terapeuty, wsparcia rodziny i bliskich prycza i żarcie z miski .Kastrować tych obrzezanych żbików .
Pewne :)))
6 miesięcy temu
To nie mogli być żydzi, oni od razu strzelają.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić