REKLAMA
Odświeżone 11 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
DS22.03.19 (14:23)

Mistrzostwa w policzkowaniu na Syberii. Boli od samego patrzenia

Turniej tej niezwykle "subtelnej" dyscypliny był częścią festiwalu sportowego Siberian Power Show. Zwycięzca mógł być tylko jeden.
Generation Iron Russia / Youtube.com

Takie rzeczy tylko w Rosji. W syberyjskim Krasnojarsku zorganizowano mistrzostwa w policzkowaniu. Zasady były proste jak konstrukcja cepa. Dwóch mężczyzn stało naprzeciwko siebie, naprzemiennie uderzając się otwartymi dłońmi w twarz. Odpadał ten zawodnik, który został znokautowany lub zrezygnował.

REKLAMA

Sędziowie nie mieli wątpliwości. Wielu zawodników traktowało udział w turnieju z przymrużeniem oka, ale nie Wasilij Kamotski. Brodaty mężczyzna z imponującym brzuchem spokojnie znosił "policzki" wymierzone mu przez przeciwników. Sam za to jednym uderzeniem przewracał i prawie nokautował nieszczęśników.

Właśnie dlatego kobiety żyją dłużej. Konkurs dla masochistów - kpią internauci.

Wygrał 30 tys. rubli, czyli ponad 1,7 tys. zł. Mistrzostwa w policzkowaniu mężczyzn były częścią festiwalu Siberian Power Show. W programie znalazły się też m.in. konkursy siłowania na ręce, wybory miss fitness, a także jedzenia pierogów na czas. Pomysł na turniej policzkowania został prawdopodobnie zaczerpnięty z Sarychev Power Expo, gdzie w ubiegłym roku zorganizowano podobny konkurs.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Architektoniczny koszmar. Śmieje się z niego cała Polska

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij