o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Modlitwa przejdzie rewolucję. Watykan pokazał nowe urządzenie

36
Podziel się

Watykan "zarzuca sieci" na młodych ludzi. Modlitwa ma teraz wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą urządzenia, które właśnie zostało zaprezentowane. Nosi nazwę eRosary i ma zrewolucjonizować modlitwę. To elektroniczny różaniec, który można nosić jako bransoletkę i aktywować, wykonując znak krzyża.

Modlitwa przejdzie rewolucję. Watykan pokazał nowe urządzenie
(Vatican News)
bDJvEJVN

Gadżet kosztuje 99 euro, czyli ok. 420 zł. Jest połączony z darmową aplikacją Click to Pray eRosary, która zawiera audioprzewodnik i informacje dotyczące odmawiania różańca.

Użytkownicy mogą wybierać spośród trzech rodzajów modlitwy. Istnieje różaniec standardowy, kontemplacyjny lub tematyczny.

Różaniec eRosary składa się z 10 czarnych agatów i hematytów, a także "inteligentnego krzyża", który wykrywa ruch. By aktywować urządzenie, wystarczy się przeżegnać. Różaniec śledzi modlitwę i pokazuje użytkownikowi postęp zliczając przesunięcia paciorków.

bDJvEJVP
Zobacz także: Zobacz także: Objawienie nieuznawane przez Kościół. Większość wiernych o tym nie wie

Różaniec eRosary ma funkcje służące nie tylko modlitwie. Działa także jako opaska fitness, która mierzy kroki, przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii.

Stosując najbardziej zaawansowaną technologię, uczymy młodych różańca, bo niekiedy nie wiedzą, jak to robić. Jest to różaniec z obrazkami, z audioprzewodnikiem, z pedagogią, która stopniowo wprowadza nas w modlitwę w intencji wielkich wyzwań ludzkości i misji Kościoła - można przeczytać w informacji prasowej twórców aplikacji Click to Pray eRosary.

bDJvEJVV

Urządzenie do modlitwy opracowała firma GadgTek Inc z Tajwanu. Elektroniczny różaniec jest wodoodporny i kompatybilny z Androidem i telefonami Apple.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJvEJWq
KOMENTARZE
(36)
co nastepne?
rok temu
Tonacy brzytwy sie chwyta.
masakra
rok temu
a co jak ja nie mam telefonu komorkowego bo mnie wkurzał ??
Grzesznik Pos...
rok temu
Tylko czekac ,kiedy beda sprzedawane odpusty by wybawic sie od ognia piekielnego (-:
bDJvEJWr
niko569
rok temu
Czarnym zupełnie już odwala !!!!
H.P.
rok temu
Szaman dla kasy zrobi wszystko
Najnowsze komentarze (36)
Misi
rok temu
Modlitwa do lucyfera tez w pakiecie? ??a nie to od biskupa i wyżej
Misi
rok temu
To bardzo istotne by klepac bezsensowne formulki. bóg tak na to czeka a ci co nie kupią tego dziadostwa spłoną w piekle a co tak dla zabawy
3 5 8
rok temu
Lepiej ksiedzom na ciuliki coś nowoczesnego w sadza, to dzieci odetchnąć będą mogły.
alfa
rok temu
Coś drogie to urządzenie ! Proboszcz z filmu Bromskiego " pagiery " rozdawał darmo !!!
NELLI
rok temu
CIEKAWE A CO Z WIRTUALNĄ TACĄ.
Pro.1
rok temu
W psychiatrii, powinni otworzyć nowy kierunek :Jak leczyć zmanipulowanych fanatyków s.f. odpornych na wiedzę XXI wieku???.!!!
Pffff
rok temu
O lol, a młodzież nie ma co robić tylko zurance klepac, hahahahahahha
Krzysztof
rok temu
Mimo wielu lat pamiętam jaki szok we mnie zrobił ksiądz przed komunią świętą jak zaczął się wypytywać o sprawy związane z popędem seksualnym. Czy to nie za wcześnie na takie pytania? Religia w szkole to dla mnie indoktrynacja religijna niepełnoletnich. Powinna być zakazana.
bDJvEJWj
Ministrant
rok temu
Walę na to.
odkadzony
rok temu
Przybędzie nowy obowiązek dla traktowanych jak bankomaty chrzestnych. Dla przystępującego do I komunii chrześniaka jeden kupi u proboszcza "paciorkowiec" a drugi cenny wyświetlacz.Przebojowa firma która zaczynała interes w stajence.
andrzej
rok temu
Fajne, praktyczne połączone z pożytecznym. Nikt nie powie, że joga, kontemplacja....czy różaniec nie jest w dzisiejszych zabieganych czasach pozytywna dla zdrowia. Tylko forumowe ćwirćmózgi, które mało pożyły kwestionują sens wyciszenia, przemyślenia zycia jaki by to sposób nie był. Różaniec jest jednym z nich. A tu dodatkowo nowoczesna technika z Tajwanu z funkcją pro-fit i być może modny gadżet.
blask .
rok temu
Pedofilom klerykalnym niech uwiążą na szyji z błyskającą diodką .
Baca
rok temu
Ja kuśwa w to nie wierzę.....Jak można być ciemnym żeby w takie bajery wierzyć... Cóż.....Na czymś trzeba zarobić. A w Polsce to Rydzyk będzie sprzedawał za 500 €. Zabobon i zacofanie....
lool
rok temu
ha ha ha , katolicyzm niczym sie nie różni od buddyzmu czy innej paganiny ...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić