Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Na Marsie wybuchł wulkan. Zaskakujące zdjęcia

15
Podziel się:

Na najnowszej serii zdjęć z pokładu sondy Mars Express widać dziwną smugę, która prawdopodobnie pochodzi z wulkanu Arsia Mons znajdującego się na powierzchni. Ponieważ NASA nie komentuje zdjęć, zwolennicy teorii spiskowych uważają, że tuszuje prawdę o życiu na Marsie.

Na Marsie wybuchł wulkan. Zaskakujące zdjęcia
(flickr.com)

Według najnowszych badań wulkanu, ostatnio był on aktywny ok. 50 milionów lat temu. Według naukowców, marsjańskie wulkany jednak wciąż mogą być aktywne.

Smuga wydobywająca się z wulkanu Arsia Mons pojawiła się pierwszy raz na zdjęciach w niedzielę. Nie jest efektem sublimacji suchego lodu, ponieważ nigdy go tam nie było. Nie jest to też obłok pyłu, bo burza pyłowa na Marsie zakończyła się kilka miesięcy temu - podaje serwis geek week.

Jeśli na Marsie doszło do erupcji wulkanu jest to niezwykle ważne wydarzenie. Dotychczas sądzono bowiem, że na tej planecie wszystkie wulkany nie są już aktywne.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Podróż na Marsa może być nierealna. Powodem życie astronautów
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(15)
anton
4 lata temu
Tiaa.. no prawdziwa sensacja, ale zdążyłem przeczytać artykuł z bardziej wiarygodnego źródła, gdzie wyjaśnione jest pochodzenie tajemniczych chmur, mało tego zdarza się to cyklicznie i ma związek ze zmianą pór roku na czerwonej planecie, a zdjęcia zjawiska w podczerwieni ( taki jakby wskaźnik ciepła) nic nie wykazuje co wyklucza pochodzenie chmur jako wulkaniczne. Czego się nie pisze dla sensacji i większej oglądalności. Cóż, brawo O2 za (jak to powiedział pewien pan z kabaretu Ani mru mru?) CHŁYT MARKIETINGOWY!!;
Kaz
4 lata temu
to Jaki po wyborach dał dyla aż się kurzy
pok
4 lata temu
Marsjanie mają wojnę i jedna strona perszinga wypuściła i nie inaczej
Szok
4 lata temu
Jak by to była prawda to wtedy był by spory procent szansy aby ludzie zamieszkali obok wulkanu . Gdzie jest ciepło tam jest energia . Podziemne miasto miało by mieć za darmo ciepło i gaz oraz zasoby metali i minerałów .
kkk
4 lata temu
Matt Damon, po uprawie ziemniaków robi teraz frytki, olej mu się wylał:)
żuraw
4 lata temu
najgorsze przed nami.,.
Ratatuuu
4 lata temu
Na Marsie wulkan, a w Polsce epidemia PiS.
hk
4 lata temu
British Royal Society było centrum machiny propagandowej, która mówiła ludziom, czym jest nauka. Członkami- założycielami British Royal Society byli masoni i dlatego jakiekolwiek twierdzenia podnoszone przez Towarzystwo stanowiły przedłużenie ich okultystycznych doktryn. Teoria ewolucji nie jest niczym więcej. W książce „The Meaning of Masonry” W.L. Wilmhurst obnażył światopogląd leżący u podstaw nowej, masońskiej nauki:
k
4 lata temu
ciemnogród unijny darwinowski
hui
4 lata temu
tą ziemie przebadała hgw i sprzedała
liv
4 lata temu
kosmici tez mają diesle
ghjgk
4 lata temu
metoda węglem jest mało skuteczna amen kosmonauci POwscy
WiX
4 lata temu
Marsjański Bełchatów wznowił pracę??
dr tur
4 lata temu
Co na to płaskoziemcy i Lech Bono Wałęsa?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić