o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Najgorszy pedofil w Anglii" zabity w celi. Zginął w straszny sposób

410
Podziel się

Śledczy ujawnili, jak zginął 33-letni Richard Huckle, który jest nazywany "najgorszym pedofilem w Anglii". Mężczyzna został zabity w swojej celi w więzieniu w Full Sutton. Służby poinformowały, że Huckle'a dźgnięto, a potem uduszono struną od gitary.

"Najgorszy pedofil w Anglii" zabity w celi. Zginął w straszny sposób
(REX/Shutterstock/EAST NEWS)
bEsnkcOd

Strażnicy znaleźli ciało pedofila w październiku 2019 roku. 33-latek, który wykorzystał seksualnie prawie 200 malezyjskich dzieci, został ugodzony w celi prowizorycznym ostrzem i uduszony przy pomocy struny od gitary.

Na początku tygodnia w związku ze śmiercią skazanego zatrzymano 29-letniego mężczyznę. Policja z Humberside na razie nie ujawniła tożsamości podejrzanego.

Richard Huckle został skazany w 2016 roku. Sąd wymierzył mu wówczas karę 22 wyroków dożywotniego pozbawienia wolności. 33-latek przyznał się do 71 zarzutów wykorzystywania seksualnego dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat.

bEsnkcOf

Pedofil działał w latach 2006–2014, kiedy przebywał w Malezji jako wolontariusz. Śledczy odkryli, że mężczyzna przygotowywał "podręcznik", który miał uczyć innych pedofilów tego, jak wykorzystywać dzieci i nie zostać wykrytym.

Zobacz też: "Dzięki Bogu": Ofiary pedofilii w Kościele jednoczą się i walczą o sprawiedliwość

Swoimi radami dzielił się także w tzw. darknecie. Chwalił się zdjęciami i filmami wykorzystywanych dzieci i mówił, że ubogie dzieci z Malezji są "łatwiejszym celem" niż te z Zachodu.

bEsnkcOl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEsnkcOG
KOMENTARZE
(410)
Pedagog
rok temu
Człowiek nie ma prawa nikomu odbierać życia, nawet potworowi. Ten, który zabił potwora, ma kolejne przestępstwo na sumieniu. Więzienie powinno służyć resocjalizacji, a nie dawać okazję do popełnienia kolejnego zła!!!
Redi
rok temu
Taka śmierć,jaką zginął to za mało!!! Biedne, bezbronne dzieciaczki😪
Dolores
rok temu
Nie zal mi go
bEsnkcOH
zygmunt
rok temu
Jak krzewiciele religii miłości robią to na co dzień w UK to nikt nawet nie puści pary z gęby, jak robi anglik w malezji to najgorszy na świecie :-D To się nazywa sprawiedliwość społeczna w mediach :-D Proponuję w google wpisać "Rochdale child sex abuse ring" warto poczytać.
Emo
rok temu
Ja się tylko pytam JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ SEKSUALNIE 6 MIESIĘCZNE DZIECKO Potwór nie człowiek
janekdzbanek
rok temu
zbyt łagodna śmierć ...
Ira
rok temu
A jeden, łowiący dzieci na Dominikanie, miał szczęście uciec wymiarowi sprawiedliwości. Pochowany został z "przysługującymi mu honorami".
może
rok temu
u nas zapuszkują wreszcie rajewskiego
gala
rok temu
On okaleczył tyle niewinnych dzieci tez powinni go kaleczyć
rpg
rok temu
...wyrwali chwasta... nożem i struną...i git...
fantomas
2 lata temu
To tylko utylizacja !
maro
2 lata temu
kazdy pedofil i gwalciciel i morderca zasluguje na cierpienie !! Nie na smierc, smierc to tylko chwila strachu, ja bym go ogluszyl, oslepil, wycial jezyk, ptaka, i obcial palce ,aby nie mogl chwytac, widziec,mowic,slyszec i niech zyje, za dzieci i to 6mczne !! tak wlasnie powinien cierpiec kazdy kto krzywdzi niewinnych i slabszych
gitarzysta
2 lata temu
napisze aneks do tego podręcznika...
bEsnkcOz
ere
2 lata temu
prawidłowy koniec degenerata w dekadenckiej GB niema kary śmierci to ktoś musi ją wykonywać za państwo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić