Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
|
aktualizacja

Najlepsze aplikacje randkowe

0
Podziel się:

Dobra aplikacja randkowa podnosi szansę na sukces w randkowaniu. Przedstawiamy ranking najlepszych aplikacji randkowych. Gdzie poznać drugą połówkę?

Największa szansa na znalezienie miłości online to bezpieczny portal randkowy z największą ilością użytkowników
Największa szansa na znalezienie miłości online to bezpieczny portal randkowy z największą ilością użytkowników (Shutterstock.com)

Aplikacja randkowa Tinder

Aplikacja randkowa Tinder cieszy się największą popularnością wśród największej liczby użytkowników tego typu portali na świecie. Dostępny od 2012 roku Tinder wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, skąd stopniowo rozprzestrzenił się na całą planetę i zdominował nasze komputery stacjonarne, laptopy oraz smartfony. Portal randkowy Tinder jest aplikacją towarzyską, gdzie ludzie poznają się w prosty sposób dzięki intuicyjnemu interfejsowi i nieskomplikowanym zasadom działania. Podstawowa wersja Tinder Polska spokojnie wystarczy do miłosnych podbojów w skali regionalnej do 161 km, za opcje dodatkowe trzeba już płacić, przykładowo w formie rocznego abonamentu. Po uzupełnieniu profilu na Tinderze (poprzez połączenie konta z Facebookiem lub po podaniu numeru telefonu) i zaznaczeniu, czego i kogo tutaj szukamy, polubiamy osoby poprzez przesunięcie po ekranie w prawą stronę. Dopasowanie umożliwia rozpoczęcie czata tekstowego.

Aplikacja randkowa Badoo

Randkowy serwis społecznościowy Badoo istnieje od 2006 roku. Usługi obejmują już prawie 200 krajów, a opcje podstawowe są darmowe (to tzw. model freemium). Bawimy się tutaj zarówno w Badoo na telefon, jak i przez stronę na komputerze osobistym. Licznik na stronie Badoo pokazuje ogromną liczbę użytkowników, która jeśli wierzyć statystykom waha się obecnie w okolicach 400 mln. To właśnie pionier w dziedzinie łączenia ludzi na bazie ich aktualnej lokalizacji ustanowił tą funkcję znaną nam obecnie już jako standard. Profil na Badoo zakładamy w tradycyjny sposób, z informacjami o sobie, zdjęciami oraz oczekiwaniami w stosunku do drugiej osoby. Randki przez internet na tej stronie umożliwiają w darmowej opcji napisanie na czacie Badoo do maksymalnie 10 osób dziennie. To w zupełności wystarczy do nawiązania kontaktu z ciekawymi ludźmi.

Aplikacja randkowa Zaadoptuj faceta

Aplikacja randkowa Zaadoptuj faceta powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które są już zmęczone nachalnym nagabywaniem przez natarczywych mężczyzn na innych portalach. Tutaj to panie decydują, do kogo się odezwą, a faceci mogą jedynie przesłać im zauroczenia na Zaadoptuj faceta. Opinie o aplikacji są dobre wśród przedstawicielek płci pięknej, dla których jest ona darmowa. To, że mężczyźni muszą miesięcznie uiszczać symboliczną opłatę za możliwość korzystania z konta, pozwala na "odsianie" osobników używających tego typu stron do strojenia sobie żartów albo wulgarnych zaczepek, którymi chcą podnieść własną samoocenę lub kogoś obrazić. Zaadoptuj faceta zrealizowano w ciekawej formie – panowie są tutaj bowiem towarem, który kobiety mogą włożyć do wirtualnego koszyka, polecać przyjaciółkom czy wyszukiwać produkty według hasztagów (przykładowo brodaty, drwal, geek, wysoki, misiek). Mężczyźnie przyda się więc fajne zdjęcie profilowe oraz rzetelny, najlepiej humorystyczny opis i określenie celu ewentualnej znajomości.

Aplikacja randkowa Sympatia

Sympatia to nasz rodzimy portal randkowy, na rynku już od 2002 roku. Obecnie korzysta z niego kilka milionów użytkowników i użytkowniczek. Wersja anglojęzyczna aplikacji randkowej dostępna jest dla kilku innych krajów. Popularność serwisu tłumaczyć mogą dobre filtry, dzięki którym osoby, które wiedzą, czego chcą od kandydata na partnera czy partnerkę, mogą to stosunkowo szybko znaleźć. Pełne wykorzystanie możliwości Sympatii umożliwia nam regularne opłacanie abonamentu. Ale dzięki niemu nie tracimy mnóstwa czasu na nietrafione grzebanie w profilach użytkowników, którzy zupełnie nie spełniają naszych oczekiwań. Liczba pobrań aplikacji w wersji mobilnej jest imponująca. Konto zakładamy tutaj albo od podstaw, wypełniając formularz albo też po połączeniu profilu z tym z Facebooka. Dzięki temu łatwiej dodajemy zdjęcia z bazy z portalu społecznościowego, jednocześnie pozostając anonimowi dla tamtejszych znajomych.

Aplikacja randkowa eDarling

eDarling pozostaje w czołówce najpopularniejszych portali randkowych w naszym kraju od kilku lat. Na początku wypełniamy tutaj dosyć długi test osobowości z kilkuset pytaniami, oparty na modelu Wielkiej Piątki. Pozwala to na automatyczne dopasowanie potencjalnych partnerów oraz partnerek. Bilans podobieństw i różnic jest podstawą dla udanego związku partnerskiego, dlatego na eDarling jest to od razu robione za nas. Taki matching na podstawie danych demograficznych oraz podstawowych cech osobowościowych jest ciekawym rozwiązaniem. Portal oferuje również gwarancję kontaktu użytkownikom premium.

Ten portal dla singli jest o 3 lata starszy niż Tinder i założony został w Niemczech. W przeciwieństwie do wspomnianego konkurenta użytkownicy strony internetowej oraz aplikacji online eDarling poszukują w sieci przede wszystkim stałych związków, a nie jedynie przelotnych znajomości. Obecnie aplikacja randkowa działa z powodzeniem w 25 krajach na całym świecie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić