REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka06.12.18 (11:20)

Neonaziści grożą śmiercią księciu Harry'emu

Student Uniwersytetu Bath oraz nastolatek z Londynu zostali zidentyfikowani jako działacze organizacji neonazistowskiej. Jej członkowie sugerowali, że książę Harry jest "zdrajcą rasy" i powinien zostać zastrzelony.
twitter.com/BorneoSights

Neonazistów zidentyfikowano dzięki śledztwu dziennikarzy BBC. Dotarli oni do prywatnych wiadomości pomiędzy członkami organizacji. Według dowodów, liderem grupy jest 21-letni Andrew Dymock studiujący w Bath. 17-letni Oskar Koczorowski jest zaś kluczowym propagandystą, który jest odpowiedzialny za projektowanie materiałów.

REKLAMA

Na jednym z propagandowych obrazów znajduje się książę Harry. Członkowie sugerują, że za małżeństwo z mulatką należy go zabić, ponieważ jest "zdrajcą rasy". Inne obrazy mówią, że białe kobiety umawiające się z obcokrajowcami powinny ponieść karę i zginąć.

Dymock i Koczorowski są członkami organizacji Sonnenkrieg Division. Gloryfikują Adolfa Hitlera, Charlesa Mansona oraz "weterana” ideologii neonazistowskiej, Jamesa Masona. Są także powiązani z większą organizacją Atomwaffen Division, która jest odpowiedzialna za pięć moderstw w USA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Książę Karol uwielbia Meghan. Udowodnił to jeszcze przed ślubem

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij