o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jagoda Mówińska
|
aktualizacja

Nie podawał kobietom ręki i cytował Koran. Kuzynka o zamachowcu z Barcelony

75
Podziel się

Younes Abouyaaqoub w ciągu kilku miesięcy przeszedł całkowitą metamorfozę. Miłośnik imprez diametralnie zmienił styl życia po przeczytaniu biografii Mahometa.

Nie podawał kobietom ręki i cytował Koran. Kuzynka o zamachowcu z Barcelony
(PAP, PAP/EPA/SPANISH MINISTRY OF THE INTERIOR / HANDOUT)
bDTXEiKZ

*Rodzina terrorysty twierdzi, że w ciągu ostatniego roku chłopak przeszedł "pranie mózgu". *Younes miał być wcześniej miłym, zwyczajnym chłopakiem. Kochał imprezy, odnosił sukcesy w sporcie, dobrze się uczył. Problemy zaczęły się, gdy przeczytał książkę o Mahomecie.

Z imprezowicza stał się fanatykiem religijnym. Ozdobił ściany w swoim pokoju cytatami z Koranu, często odmawiał modlitwy. Nie chciał nawet witać się z kobietami ze swojej rodziny. O przemianie chłopaka opowiedziała "Daily Mail" jego kuzynka.

Do tej pory Younes zachowywał się zwyczajnie. Jednak gdy odwiedził nas w tym roku, nie chciał podać mi ręki - wspomina.

bDTXEiLb

Rodzina Younesa nadal jest w ciężkim szoku. Dziadek chłopaka, Aqbouch Abouyaaquob, przeprosił za czyn, którego dopuścił się jego wnuk. Jego zdaniem Younes stał się radykałem już w Europie. Wcześniej jego styl życia nie różnił się od tego, jaki wiedli jego hiszpańscy rówieśnicy. Dodał, że zamachy nie są zgodne z kulturą Maroka.

Zobacz jak mieszkańcy Barcelony oddali hołd ofiarom zamachu:

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTXEiLC
KOMENTARZE
(75)
warbi
4 lata temu
skoro Europa na nich tak źle działa, to niech z niej wyjeżdżają...najlepiej całymi rodzinami...
Polak
4 lata temu
Czyli rodzina wiedziała, że Younes Abouyaaqoub się zradykalizował i może być niebezpieczny. Nie powiadomili władz o niebezpieczeństwie, natychmiast ich deportować!!!! i nie wierzę w te muzułmańskie żale i sprzeciwy, to zwykły fałsz i tyle.
gosc
4 lata temu
To tak jak z niemcami we wojne , którego by nie zapytal to byl sanitariuszem
bDTXEiLD
Ban Islam in ...
4 lata temu
Ich trzeba trzymać z daleka od szkół. Kiedy ci analfabeci nauczą się czytać, to sięgają po Koran. I radykał gotowy do dżihadu. Bywalec imprez mówicie? Pewnie tak. Każdy Muzułmanin może pić, ćpać i łajdaczyć się do woli! Istnieje dla nich specjalna furtka prowadząca wprost do Raju... Ten ich Raj to wieczna orgia z 72 dziewicami. Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie większy koszmar?
aaa
4 lata temu
rodzina widziala zmiany I nie zareagowala... odeslac ich wszystkich do kraju ojczystego albo na sahare...
Najnowsze komentarze (75)
xxx
4 lata temu
kobietom to może i nie podawać rąk, ale koran cytować?
Pierre d'Olni...
4 lata temu
Każda religia sieje nienawiść, choć miłość bliźniego większość z nich ma na swoich "sztandarach". Jak dotąd najwięcej trupów ma na swoim koncie KOŚCIÓŁ KATOLICKI! Liczba ofiar idzie w miliony. Kolonizowanie i ewangelizowanie służyły temu samemu.
stefan
4 lata temu
chyba musze pocztac o tym slawnym proroku
tor
4 lata temu
Koranu to może nie cytują, ale jest duże grono mężczyzn co w pracy też nie podają ręki kobietom.
Zbigniew
4 lata temu
Oddanie holdu zabitym w Hiszpanii powinno wygladac w nast. sposob: wszscy schwytani zamachowcy i ich pomagierzy; KS (Kara smierci), za kazdego zabitego lub rannego 20 tys losowo wybranych muzulmanow natychmiast wydalic z Hiszpanii To jest jedyny sposob zeby sobie z tym elementem poradzic.
iga
4 lata temu
ISLAM RELIGIA KTÓRA DESKREDYTUJE KOBIETY CZY TA MAKRELA tego nie widzi
ania
4 lata temu
Rodzina terrorysty twierdzi, że w ciągu ostatniego roku chłopak przeszedł "pranie mózgu,to dlaczego rodzina niepoinformowala wladz w trakcie przechodzenia prania mozgu,tylko wtedy gdy jest juz po
N
4 lata temu
Nie szukajmy usprawiedliwienia dla takich zwyrodnialców i zbrodni.
bDTXEiLv
dl100
4 lata temu
wagony i na pustynie do 3 pokolenia wstecz
33
4 lata temu
W kra­jach bał­kań­skich, w Rosji, na Ukra­inie i na Wę­grzech przez 500 lat mu­zuł­ma­nie za­bi­li razem około 80mln Chrze­ści­jan. Na­stęp­nie, aby po­ło­żyć kres nie­koń­czą­cym się mu­zuł­mań­skim in­wa­zjom na chrze­ści­jań­ską Eu­ro­pę oraz aby obro­nić Bi­zan­cjum, w 1095 roku na po­le­ce­nie pa­pie­ża Urba­na II za­czę­ły się kru­cja­ty, które było zba­wien­nym środ­kiem do oczysz­cze­nia Eu­ro­py z is­la­mu.
sss
4 lata temu
grzeczny chłopiec...bawił się...zaliczał naiwne hiszpanki i ogółem bardzo fajnie ale to jest bajeczka dla frajerów...bo wszyscy ucześzczali do tego samego imama///
F@k
4 lata temu
Zabronić islam i po kłopocie
wyder33
4 lata temu
Ten artykuł co ma na celu? Czyżby ocieplenie wizerunku tego zabójcy? Na to wygląda że O2 za wszelką cenę chce ocieplić wizerunek i postrzeganie muzułmanów i zrobić z tych fanatyków ofiary. Co mnie obchodzi kim był ten morderca? Czy lubił sie bawić czy nie. Morderców powinno się wymazywać z pamięci a nie o nich artykuły pisać.
Gość
4 lata temu
W takim razie powinno się zakazać publikacji Koranu, tak jak Mein Kampf, jako szerzącą chorą i niebezpieczną ideologię.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić