Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Niesamowita chmura. Wygląda jak galaktyka Andromedy

9
Podziel się:

W Stanach Zjednoczonych głowią się, co wywołało zjawisko, które pojawiło się na niebie w poniedziałek. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Niesamowita chmura. Wygląda jak galaktyka Andromedy
(Twitter, Darren Lee)

*Dziwaczną chmurę zauważono na niebie w północnym Meksyku i w Kalifornii. *Według amerykańskich specjalistów z National Weather Service, chmura wygląda jak opary rakietowe uwięzione wysoko w atmosferze - informuje Daily Star. Widzieli już podobne zjawiska w okolicach bazy wojskowej sił powietrznych Vandenberg. Podkreślają jednak, że są to jedynie spekulacje.

Według innej teorii zjawisko jest związane z obłokami srebrzystymi. To rzadko obserwowane chmury, które można zobaczyć przede wszystkim o zmierzchu lub o świcie. Obłoki są najwyższymi chmurami obserwowanymi z Ziemi. Znajdują się w mezosferze około 75-85 km nad powierzchnią ziemi.

Zobacz także: Zobacz także: Ślady statków z kosmosu. NASA publikuje zdjęcie

Swoją wersję mają także zwolennicy teorii spiskowych. Uważają, że kanciasta chmura jest dowodem na to, że amerykański rząd jest w stanie kontrolować pogodę. Niektórzy uważają, że jest to pokłosie programu HAARP. To projekt wojskowy, który ma kontrolować procesy zachodzące w jonosferze, by m.in. wpływać na systemy komunikacji. W 2005 roku naukowcy pracujący w HAARP pochwalili się wytworzeniem sztucznej zorzy polarnej.

*To niejedyny dziwny obiekt zaobserwowany na amerykańskim niebie w ostatnich tygodniach. *W sieci pojawił się film przedstawiający obłok, który wygląda, jakby został stworzony przez człowieka. Widać, że jego proste boki skierowane są do siebie pod idealnym kontem 90 stopni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
jorduś
5 lata temu
Nad USA powinne zbierać się jeszcze nie takie chmury
Sasza
5 lata temu
To są przygotowania ufoków na atak na USA to jest pierwsze ostrzezenie
grammarnazi
5 lata temu
KONTEM KONTEM KONTEM KONTEM. Zgroza.
antyNwo
5 lata temu
Nowy rząd światowy ma powstać do 2020r. Pozostało 2 lata do zapoczątkowania NWO, więc w tych latach rozegra się prawdziwa fala zdarzeń m.in. z krajami jakie nie są jeszcze pod rządami USA. Technologie przejmujące kontrolę nad światem, zmuszą ludzi do życia na krawędzi wytrzymałości co będzie zwane nadzwyczajnymi badaniami do stworzenia super rasy hybrydowej. Do kiedy, kraje suwerenne swoim narodowościom nie zostaną przejęte przez twórców NWO, możemy być spokojni w kwestiach militarnej depopulacji ludzkości, jakiej finałem ma być tylko 500.000.000 żywych ludzi na świecie.
sdz
5 lata temu
to pułapka antyrakietowa.
meteorolog 44
5 lata temu
Nie zabiorrę głosu.Nie bardzo się znam na H2O
Golup
5 lata temu
Autor czuje się dobrze czy też dziwacznie ? Odbija wam zupełnie?
Hawranek
5 lata temu
Ja wam powim, to se jes UFO.
olo
5 lata temu
antka tam nie bylo ???
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić