Bartosz Nowak| 

Nowa funkcja na Facebooku. Sprawdź co robi "rakieta"

0

Zauważyłeś ikonę rakiety na swojej aplikacji Facebooka? To jesteś jednym ze szczęśliwców, na których testowana jest nowa funkcja mobilnej wersji społecznościowego giganta. Zobacz, do czego służy i jak może ci pomóc.

Nowa funkcja na Facebooku. Sprawdź co robi "rakieta"
(flickr.com, downloadsource.fr)

To wejście do nowego strumienia wiadomości. Rakieta symbolizuje podróż w nieznane i mniej więcej to właśnie się dzieje po jej naciśnięciu. Wyświetli wam się drugi news feed pokazujący posty ze źródeł, których nie jesteście fanami. Daje to zupełnie nowy kontent, ale dla każdego inny. Jest bowiem zastosowany klucz w wyborze pokazywanych wam treści - informuje news.com.au.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W ten sposób Facebook zachęca, by odkrywać nieznane. Nowy strumień generowany jest na podstawie waszych preferencji i rzeczy, które ty i twoi znajomi polubiliście lub skomentowaliście w przeszłości. To alternatywa dla osób znudzonych przeglądaniem ciągle tych samych rzeczy. I możliwość wyjścia ze swojej strefy komfortu i nawiązania kontaktu z czymś nowym. Jeśli oczywiście macie taką potrzebę.

Facebook nie potwierdził, kiedy usługa pojawi się dla wszystkich. Wiadomo jednak, że wkrótce więcej użytkowników produktów Apple'a będzie miało możliwość skorzystania z "rakiety".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić