REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski02.12.19 (15:13)

Nowy Sącz. Dominika Fiut w końcu namierzona

Poszukiwaniami Dominiki Fiut prowadzonymi przez prokuraturę w Nowym Sączu przez chwilę żyła niemal cała Polska. Za kobietą rozesłano list gończy, a jej nazwisko i wizerunek publikowały media. Dominika Fiut została namierzona przez służby - ustaliło o2. Prokuratura w Nowym Sączu odwołała list gończy za 34-latką z Limanowej.
Policja

Poszukiwania Dominiki Fiut trwały kilka miesięcy. Podejrzewana o fałszerstwa i oszustwa kobieta była ścigana listem gończym. Śledczym w końcu udało się do niej dotrzeć.

34-latka pozostaje na wolności. Choć została namierzona, nie trafiła do więzienia - dowiedziało się o2. W prokuraturze rejonowej w Nowym Sączu ustaliliśmy, że uchylono środek zapobiegawczy wobec Dominiki Fiut.

REKLAMA

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania został uchylony z uwagi na ustalenie miejsca pobytu podejrzanej i wykonania z nią czynności procesowych w drodze międzynarodowej pomocy prawnej na terenie Wielkiej Brytanii. Tym samym odwołano również poszukiwania listem gończym – poinformował o2.pl prokurator rejonowy Jarosław Łukacz z prokuratury w Nowym Sączu.

Zobacz też: Poszukiwany, z zakazem kierowania i na „lewych blachach” uciekał przed patrolem "SPEED"

W tej chwili trwa postępowanie przygotowawcze. Powinno ono zostać zakończone przed nowym rokiem.

Obecnie w toku pozostaje postępowanie przygotowawcze, a po jego zakończeniu zostanie podjęta decyzja w przedmiocie skierowania aktu oskarżenia do sądu, co ma nastąpić do końca bieżącego roku – stwierdził Prokurator Rejonowy Jarosław Łukacz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij