o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Machnio
|
aktualizacja

Nowy sezon Fortnite. Jakie nowości czekają graczy w X sezonie?

0
Podziel się

Rusza dziesiąta edycja Fortnite. Jedną z nowości, jakie czekają na graczy w najnowszym sezonie będzie pojawienie się na wyspie ogromnych mechów.

Nowy sezon Fortnite. Jakie nowości czekają graczy w X sezonie?
(Facebook.com)
bDUzjEgR

Od 1-go sierpnia dla graczy jest dostępna najnowsza wersja gry produkcji Epic Games. Fortnite to gra wieloosobowa, obłsugiwana między innymi przez platformy Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One.

Na oficjalnym profilu pojawił się zwiastun dziesiątego sezonu.

bDUzjEgT

Gracze już wcześniej dowiadywali się o poszczególnych niespodziankach, śledząc pojawiające się w teaserach nowości. Jeszcze przed oficjalną premierą do sieci trafiły przecieki. Zwiastun wyciekł na Twitterze z brazylijskiego oddziału firmy. Materiał został szybko usunięty, jednak internauci zdążyli go przechwycić i jego fragment krążył w mediach społecznościowych w niezbyt dobrej jakości.

Co nowego?
W X sezonie wprowadzono nowy karnet bojowy z możliwością podejmowania misji i podarowania karnetu znajomemu, 100 poziomów i ponad 100 nowych nagród. Na wyspie ma pojawić się ogromna machina krocząca. Mają ją obsługiwać dwie osoby, jedna kontroluje ruch, druga prowadzi ogień. Bardziej doświadczeni mogą prowadzić "mecha" samodzielnie, zmieniając na bieżąco położenie.

Na graczy czeka także parę nowości na mapie. Po wybuchu pojawiła się tak zwana "strefa szczelin". Do tego znalazły się nowe skórki do broni, kilofy, lotnie czy skiny do mechów.

bDUzjEgZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDUzjEhu
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić