o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Ojciec z kolegami miał gwałcić 6-latka. Rusza proces

486
Podziel się

Mały chłopiec miał być wielokrotnie gwałcony przez swojego ojca i jego dwóch znajomych w Dopiewie w Wielkopolsce. Ze względu na charakter sprawy proces toczy się za zamkniętymi drzwiami.

Ojciec z kolegami miał gwałcić 6-latka. Rusza proces
(PAP, LEO THAL)
bDUrWNit

Mężczyźni mieli działać ze szczególnym okrucieństwem. Wspólnie wielokrotnie zgwałcili i wymuszali inne czynności seksualne na dziecku jednego z nich. Poza ojcem oprawcami chłopca mieli być sąsiad oraz przyjaciel rodziny - informuje "Głos Wielkopolski".

Przełom nastąpił w 2017 roku. Wcześniej zmanipulowany chłopiec miał chronić swoich oprawców. Według informacji RMF24 w czasie jednego z przesłuchań powiedział, że nie może wyjawić tajemnicy, bo inaczej jego ojciec pójdzie do więzienia. Dopiero w czasie kolejnego przesłuchania z udziałem psychologa wskazał swoich oprawców.

Dramat dziecka rozgrywał się na przestrzeni lat. Chłopiec ma obecnie 11 lat, ale pierwsze sygnały o tym, że może być ofiarą molestowania pojawiły się, kiedy miał zaledwie 6 lat. Nie potrafił zapanować nad swoją fizjologią, zdarzały mu się też napady agresji. Opieka społeczna poinformowała prokuraturę o swoich podejrzeniach, ale nie znaleziono wystarczających dowodów i śledztwo umorzono.

bDUrWNiv
Zobacz także: Zobacz także: Spędził za kratami 35 lat. Opowiada o tym, co czeka pedofila w więzieniu

Podobnie było dwa lata później. 8-latek w szkole symulował stosunek seksualny z kolegą. Szkoła zgodnie z procedurami powiadomiła policję, ale tym razem również zabrakło dowodów.

Oskarżeni nie przyznają się do winy. Ojcu chłopca prokuratura dodatkowo zarzuca prezentowanie dwóm innym małoletnim wykonywania czynności seksualnej i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Wszystkim zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności od lat 5.

bDUrWNiB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDUrWNiW
KOMENTARZE
(486)
gość
3 lata temu
wyciąć im na żywca te ich pały i ranę posypywać solą, a co robiła mamusia?
Smutek
3 lata temu
Zniszczyli to dziecko.... diabły w ludzkiej skórze
fransebasset
3 lata temu
5 lat ? jak to 5 lat ...... piszecie o znanej piosenkarce że za nieprawdziwe zeznania .... grozi jej 8 lat ......a tu za gwałt 5? to jakaś farsa
bDUrWNiX
marek23
3 lata temu
Chore w głowie się nie mieści ten zwyrodnialec i jego koledzy powinni być wykastrowanie i isć do wiezienia na chlebie i wodzie z ciezkimi robotą na dożywocie
gość
3 lata temu
grozi 5 lat ???!!! to chyba jakiś ponury żart! kiedy zostaną zaostrzone kary dla takich zwyrodnialców?! powinny istnieć szwadrony do utylizacji takich typów
Najnowsze komentarze (486)
Gość
3 lata temu
5 lat za to ? - naprawdę czas reformować sądownictwo
Leszek
3 lata temu
5 lat wystarczy, ale odbycia kary w TURCJI LUB ROSJI
Jolcia
3 lata temu
Za mało!!!!!!!!!!
Natychmiast
3 lata temu
Takich oprawców powinno się eliminować ze społeczeństwa.
THE END
3 lata temu
wykastrować, gwałcić a na koniec powiesić w publicznym miejscu na przestrogę innym, dla takich nie ma litości KARA ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!
pola
3 lata temu
Przerażające, brak słów!!!
Marcin
3 lata temu
Pozwólcie mi ich wykastrować i spalić żywcem!!!
Inna
3 lata temu
Tylko 5 lat, przecież oni zmarnowali mu życie!!
bDUrWNiP
X
3 lata temu
Dożywocie
Biegnąca z Wi...
3 lata temu
Miał, miał, miał, miał....... Polszczyzna! "miał być wielokrotnie gwałcony" "mieli działać ze szczególnym okrucieństwem" "Poza ojcem oprawcami chłopca mieli być sąsiad oraz przyjaciel rodziny" itd., itp. Kiedy w końcu WP zatrudni dziennikarzy, zamiast małolaty nieczytaty, niepisaty?
BezLitości
3 lata temu
Zamknąć w pierdlu w celi z najgorszymi mantami i pilnować by się nie powiesili, potem wyciąć jaja razem z pałami i wypuścić
Xy
3 lata temu
Przecież to dziecko ma zniszczone resztę życia. W dodatku wysokie prawdopodobieństwo ze sam będzie kiedyś pedofilem przez to co mu zrobiono. A tu od tylu lat nie mogą skazać a jsk już to może na 5 lat. Pal im załadować i zostawić do wykrwawienia.
ad
3 lata temu
smierc
Ja
3 lata temu
Wykastrować tępym nożem i zostawić żeby zdech
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić