Opolskie. Z auta wyrzucił torbę, bo uwierała. Nie znał cennej zawartości
Auto odjechało, a cenna torba została na stacji paliw w Zdzieszowicach (woj. opolskie). Niecodziennego odkrycia dokonała jedna z pracownic, gdy sprzątała teren. Na miejsce wezwała policję, która ustaliła, że ktoś w roztargnieniu wyrzucił torbę z auta z pokaźną sumą pieniędzy.
Kobieta, sprzątając teren stacji paliw, znalazła na trawniku dziwną reklamówkę. Jak się okazało torba była wypełniona pieniędzmi. W środku były 4 tys. złotych.
Na miejsce znalezienia wezwano policję. Funkcjonariusze ze Zdzieszowic (woj. opolskie) sprawdzili monitoring i wtedy okazało się, że reklamówka nie została zgubiona, a wyrzucona z auta. Jeden z pasażerów otworzył szybę i pozbył się torby.
Policja dotarła do właściciela pieniędzy, identyfikując jego auto. Po zlokalizowaniu osoby, do której należy zguba, cała sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że jeden z pasażerów auta nie wiedział o pieniądzach. Usiadł na reklamówce, a że ta go uwierała, to postanowił ją wyrzucił.
Pieniądze szczęśliwe trafiły do prawowitego właściciela. Nie wiadomo, czy pracownica stacji paliw w woj. opolskim, która o wszystkim zawiadomiła, dostała znaleźne.
Zobacz także: Niebywałe znalezisko na Marsie. Oto co sfotografowała sonda
.Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.