o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Para nastolatków pobiła Hindusa w centrum Wrocławia

22
Podziel się

W sobotę wieczorem młodzi mieszkańcy Wielkopolski zaatakowali obywatela Indii.

Para nastolatków pobiła Hindusa w centrum Wrocławia
(iStock.com, mychadre77)
bEhfMCaJ

Około godziny 21. doszło do kłótni przy fontannie na wrocławskim rynku. Starło się ze sobą pięć osób. Wśród nich był młody Hindus. To właśnie jego obecność miała być powodem agresywnego zachowania napastników.

Kolega został pobity na rynku za to, że jest z Indii. Chłopcy w bluzach z orzełkiem tacy dzielni – napisał jeden z użytkowników portalu wykop.pl.

Policja potwierdza tę informacje. Najpierw doszło do kłótni, dwaj nastolatkowie wykrzykiwali niecenzuralne słowa w kierunku Hindusa. Następnie uderzyli go i jednego z jego polskich kolegów – informuje "Gazeta Wrocławska".

bEhfMCaL

Polak ma wybity bark. Nie został jednak hospitalizowany. U zaatakowanego Hindusa nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Przebywa obecnie w szpitalu na badaniach.

Napastnicy przyjechali do Wrocławia z Wielkopolski. 19-latka zatrzymała policja zaraz po bójce. Jego 18-letni kolega trafił w ręce policji już po powrocie do domu. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwy. Na razie nie wiadomo, ile mieli promili we krwi. Za znieważanie i naruszenie nietykalności cielesnej na tle rasowym mogą trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Zobacz także: Zobacz także: Zaatakowali policjantów z siekierami

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEhfMCaR
bEhfMCbm
KOMENTARZE
(22)
polak
11 miesięcy temu
wasza piekna polska
Temida
3 lata temu
Mam nadzje ze naprawde im nic nie zrobi.
Barnaba
3 lata temu
Szkoda ze ich zlapali.
bEhfMCbn
MMMMM
3 lata temu
RASISM W WYDANIU WP , 2 NASTOLATKOW POBIŁO SIĘ PO PIJANEMU NA RYNKU. BRAWO WP. CO JESZCZE. SAM. PRZEJECJHAŁ ZABĘ NA DRODZE. TO RASIZM.
aca
3 lata temu
ilu kolorowych pobiło,zgwałciło lub zamordowało białych ?
Dr. Zoidberg
3 lata temu
Faszystowskie bydło. Lekcje religii zamiast historii przynoszą efekty.
Macko
3 lata temu
Szkoda że nie poszą o Polakach jak są traktowani przykładowo w Anglii. Polaka możesz zwyzywać od najgorszych i to nie jest rasizm ale dojdzie do incydentu to rozdmuchają to na cały świat. Z resztą takie artykuły widać często od dwóch lat. Dziwne? Wcale nie bo to jest po to żeby osłabić rząd i pozycję Polski na świecie bo Niemcy się boją, że w końcu będziemy mieli własne zdanie a nie jak PO robiła wszystko co Niemcy kazali przykładowo 7 tysięcy imigrantów bez zgody obywateli. Był wyraźny sprzeciw a Kopacz się zadeklarowała.
Zet
3 lata temu
Prawo policja - nareszcie właściwe działanie.Należy definitywnie ograniczyć działanie " pseudopatriotycznych' bandytów.I zakazać im demonstrowania z symbolami naszego państwa.
Kra
3 lata temu
Czyli Poznaniacy zasadzili się we Wrocławiu na Hindusa ? A ja już myślałem ,że znów Wrocław ( sam z siebie) będzie naj, naj, naj. Wrocław zazwyczaj jest najpiękniejszy , Wrocław najzachodniejszy , Wrocław najbardziej tajemniczy , Wrocłąw ( prócz Gdańska) popiera Wałęsę , Wrocław największą atrakcją , Wrocław miasto Pottera , Wrocław pokonał Barcelonę .Zawsze tylko Wrocław i Wrocław . A tu Poznaniacy we Wrocławiu byli lepsi . No i co... Wrocław pobity !
SaS
3 lata temu
pis standard
w3e3e3
3 lata temu
cytuje margines marginesów
alfa&omega
3 lata temu
Prokuratura im nic nie zrobi, a Policja jeszcze odwiezie do domu. Takie teraz mamy "porządki"
Tonaldd Dusk
3 lata temu
Seba wyklęty - poznasz go po po gole irłla na bluzie obok napisu jp100%. Nie tolerują mniejszości narodowych ale za to chętnie uzywają produktów wyproddukowanych przez te mniejszości: bluza z chin, buty z tajwanu.
bEhfMCbf
abc
3 lata temu
dobrze ze mamy jeszcze patriotow
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić