o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Partner Biedronia udzielił wywiadu. Stanowcza deklaracja

314
Podziel się

- Chcę - może to zabrzmi egoistycznie - urządzić też dla siebie nasz kraj - zadeklarował w rozmowie z "Gazetą Stołeczną" Krzysztof Śmiszek, ekspert ds. wymiaru sprawiedliwości w nowej inicjatywie politycznej Roberta Biedronia. Prywatnie - jego partner.

Partner Biedronia udzielił wywiadu. Stanowcza deklaracja
(East News, Michał Wargin)
bDJgKxDp

Pary czy małżeństwa działające w polityce to żadna nowość. Jednopłciowa para aktywnie działająca w polskiej polityce, to jednak wydarzenie bez precedensu. O "wejściu" dr Krzysztofa Śmiszka do świata wielkiej polityki poinformował w połowie zeszłego tygodnia - jego partner, były prezydent Słupska.

Krzysztof Śmiszek to współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego. I właśnie walką z nietolerancją, homofobią i dyskryminacją chce się w głównej mierze zająć. Ale nie tylko.

- Nie dam się wpędzić w narrację, że najpierw obrońmy demokrację i konstytucję, a dopiero potem zajmijmy się prawami człowieka czy równością - zaznaczył.

bDJgKxDr

Dodał, że "chce pomóc powstrzymać korozję ojczyzny", za którą to odpowiedzialne czyni rządy Prawa i Sprawiedliwości. Zarzuty wobec Biedronia, dotyczące tego, że stawia na równi PiS i PO, stanowczo odrzucił. - To wyrachowana gra ze strony Platformy, która widzi w nim (ruchu Biedronia - przyp. red.) zagrożenie. Robert ma odwagę, żeby powiedzieć, że PiS wprowadził rozwiązania, które poprawiły poziom życia ubogich Polaków - wyjaśniał.

Zapytany o najbardziej palącą kwestię - czy możliwa jest w przyszłości koalicja PiS i ruchu Biedronia, uciął krótko: Nigdy!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJgKxDS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(314)
Prawda
2 lata temu
Od kiedy to mniejszość decyduje o tym co ma robić większość i narzuca swój styl życia.
Tragedia
2 lata temu
Tragedia, jak będą same pedały, to kto będzie na nich pracował jak będą starzy, skąd te dzieci będą. Świat się robi chory. Niech oni nie będą tolerancyjni, bo jak PO napuści islamistów, to ich szybko pozbędą, a Kraj szybko sprzedadzą Niemcom i Francuzom, a reszta ludzi będzie niewolnikami.
zazdros
2 lata temu
Ludzie nie robcie kpin z tymi Biedroniami.Pan Biedron był wybranym na prezydenta Słupska ale praktycznie prawie nic nie robił jako prezydent a był na tyle cwany bo powołał na to stanowisko swojego pełnomocnika który za niego wykonywał to co powinien robic pan Biedron.Ale pan Biedron uwielbiał wyjazdy krajowe i zagraniczne oraz niesamowite parcie na szkło i Słupskiem sie specjalnie nie zajmował szczególnie wtedy był obecny w ratuszu gdy trzeba było udzielic wywiadu dla mediów lub gdy udzielał slubów parom małżenskim .Jemu tylko chodzi o korytko za 50 tysiaków/miesiąc aby dostac się na posła do Europarlamentu
bDJgKxDT
wow
2 lata temu
No to poznaliśmy chyba ewentualną Pierwszą Damę?
Normalne to j...
2 lata temu
Nowa parta Biedronia powinna się nazywać ,,ZWIERACZ''. Tylko Biedroń to Pan czy Pani. Muszę sobie wyobrazic jak wyglądaja i komu można podać rękę bez obrzydzenia.
Najnowsze komentarze (314)
Piotrkrk
2 lata temu
Przynajmniej obce jest mu pojęcie zatwardzenia
d
2 lata temu
ach urządzaj sobie ale ja w tym udziału nie chcę mieć i mego poparci nie będzie pan miał.
whenyousay
2 lata temu
Sodomia i Gomora- według Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory byli niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem boskim i ludzkim. To jakby powtórka..
jj
2 lata temu
h mu w duuuuueee
Realista
2 lata temu
I jeszcze takie coś pokazuje się publicznie. Świat się kończy niestety.
Brandnew
2 lata temu
co to jest konkubent? Cos co sie z jajak wyległo, czy jak?
Tadeusz
2 lata temu
Jak te "bestie" opanują nasz kraj -POLSKĘ to poniesiemy bardzo surową karę od Pana Boga. Jedyna możliwość uniknięcia tej straszliwej kary jest padnięcie na kolana i prosić Pana Boga o wybaczenie grzechu zaniechania - tolerowanie społecznej znieczulicy na szerzenie się grzechu Sodomy w kraju i w śród POLAKÓW ludzi wybranych przez Pana Boga do rozszerzania wiary chrześcijańskiej na cały świat. Niewątpliwie pomaga nam Polakom Matka Boża w ubłaganiu Pana Boga by nie zsyłał kary ale w takim przypadku należy spodziewać się że zostaniemy zdziesiątkowani i to już w nie tak odległym czasie ! Mogą się śmiać czy wyśmiewać ale wierzcie że za długo to nie będzie trwać. Nie na darmo nasi przodkowie odczuli i to na własnej skórze że "Pan Bóg nie jest rychliwy ale SPRAWIEDLIWY" ! ! ! Jak historia nam podpowiada to zawsze kiedy do władzy dochodziła "szumowina" to i przychodziła kara Boża. Tak więc kara jest niewątpliwa i to surowa !!!
Okokok
2 lata temu
Że kto? Konkubent? Buahahahahahahaha
bDJgKxDL
Hdudif
2 lata temu
Zastanawiałem się czy jest uległy czy dominujący
ustka
2 lata temu
Czy zauważyliście brzuszek u partnerakii biedronia? ona/on bendzie mieć dzidziusia. słupsk oszaleje ze szczenścia
Crystian
2 lata temu
Ech ech az sie płakać chce !!!
na łące
2 lata temu
Pan doktor pewnie bada Biedronke
tara
2 lata temu
maja mój glos !
aka
2 lata temu
wreszcie madrzy i z kultura ludzie ! obecnie jest na to deficyt !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić