o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Partnerka oskarża policjanta. O przemoc domową i jazdę po pijanemu

20
Podziel się

Kobieta złożyła doniesienie na młodego funkcjonariusza gorzowskiej prewencji.

Partnerka oskarża policjanta. O przemoc domową i jazdę po pijanemu
(iStock.com, piotr290)
bEShuHYR

*Policja z Gorzowa Wielkopolskiego zawiesiła jednego z funkcjonariuszy po tym, jak otrzymała zgłoszenie od jego partnerki. *Kobieta zawiadomiła komendę o przemocy domowej. Jej zdaniem mundurowy miał używać wobec niej siły – informuje "Gazeta Lubuska".

Według nieoficjalnych informacji w mieszkaniu pary miała interweniować policja. Służby przyjechały w nocy pod koniec zeszłego tygodnia po wezwaniu ich przez pokrzywdzoną. Miała zostać pobita przez partnera, który był w dodatku nietrzeźwy. W jego krwi płynęło 0,6 promila alkoholu i zdaniem kobiety jeździł w takim stanie po Gorzowie.

*Sprawa dotyczy młodego policjanta. *Pracuje on w gorzowskich służbach dopiero dwa lata. Jest funkcjonariuszem jednostki prewencji.

bEShuHYT
Zobacz także: Zobacz także: Białystok. Spał w płonącym aucie. Policjanci pokazali, jak ratują 35-latka

*Gorzowska policja potwierdziła doniesienia "Gazety Lubuskiej". *Sprawa trafiła do biura spraw wewnętrznych oraz do prokuratury. Do czasu jej wyjaśnienia policjant został zawieszony w czynnościach służbowych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEShuHYZ
bEShuHZu
KOMENTARZE
(20)
jarek
4 lata temu
W Nieliszu na komisariacie jeden z policjantów przez 20 lat służby jezdził radiowozem a także swoim prywatnym samochodem bez prawa jazdy!! bo zostało mu zabrane jak spowodował wypadek radiowozem ze skutkiem śmiertelnym będąc pod wpływem alkoholu !!! I co.... można? można:)))
Eryk
4 lata temu
Ale chyba go nie zwolnia z pracy.sedzia ukradl i dalej moze sadzic.to czemu policjant ma byc zwolniony
mark
4 lata temu
Nie szkoda mi kobiety która puszcz się z prewencja, ja tez powinni zamnkac
bEShuHZv
kichu
4 lata temu
prezes jesteś gość ale chyba cię coś boli............. widać kompleksy
POLACY
4 lata temu
PiS wprowadziło taki chaos w każdej instytucji chamstwo arogancja buta korupcja to owoc DOBREJ ZMIANY PISOWSKIEJ ROBIA CO CHCĄ I JAK
MILICJANCI
4 lata temu
Żadna nowość zadko można zabaczyc uczciwość wśród policjantów brutalne odzywki chamstwo do osoby która na cokolwiek zwróci uwagę kulturą nie grzeszy wielu lekceważenie drugiego człowieka .Policjanci dużo muszą jeszcze się nauczyć tylko od kogo przełożeni skorumpowani MSWiA nieudolny był Błaszczak i teraz następny komunista i zlodziej Brudziński od takich przykładu się nienaucza policjanci
567u
4 lata temu
a kiedy ja 5 krotnie wzywałam do awanturującego się męża - psa jego kolegów, to 5 krotnie przeprowadzali z nim towarzyskie rozmowy. każdy pies kryje swojego. i to nie jest dla nich wytłumaczenie, że tak działa na tych ludzi ta robota. każdy, kto wstępuje do szeregu, już ma przekręcone.
Smutna prasda
4 lata temu
Do policji nie pójdzie nikt kto szanuje siebie i swoje wysokie standardy moralne...niestety tzw stróże prawa to odpadki spoleczne...A już za tych rządów to Kibol będą wcielać...no trzeba bronić rezimu
WSD
4 lata temu
Teraz internetowi napinacze będą się onanizować przy tak wybornym artykule.......heh płytcy zazdrośni sfrustrowani...........
ew
4 lata temu
To popracowal w policji.Teraz moglby posiedziec za murem.
agfasgsagsa
4 lata temu
Kto ma kumpla psa wie, że wóda to podstawa, a imprezki w firmie po robocie to norma
eno
4 lata temu
Policjant to tylko zwód swoje żony i partnerki leją wyłącznie damscy bokserzy
Polak
4 lata temu
A czemu jeszcze nie siedzi taki OSZUST
bEShuHZn
Ass
4 lata temu
A trzeba mieć podstawówkę zeby zostac policjantem?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić