REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas18.08.19 (12:26)

Pasażer zdębiał na lotnisku. Agentka ochrony zwolniona

Na lotnisku już nie popracuje. Agentka ochrony wręczyła pasażerowi przechodzącemu przez bramkę bezpieczeństwa karteczkę z napisem: "Jesteś brzydki". Kobietę zwolniono. Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce na lotnisku pod Nowym Jorkiem.
YouTube

Wszystko nagrały kamery. Na opublikowanym w sieci wideo widać, jak Neal Strassner przechodzi przez odprawę na lotnisku Greater Rochester koło Nowego Jorku. Gdy zbliża się bramki wygrywającej metal, agentka ochrony sięga po kawałek papieru.

Pasażer niczego się nie spodziewał. Mężczyzna wziął tajemniczy liścik i z uśmiechem minął dającą mu go agentkę ochrony lotniska. Ta widząc to, spytała go krzycząc, czy go otworzy. Na zapisanym fragmencie materiału widniał napis: "Jesteś brzydki".

REKLAMA

Podróżuję nieustannie i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło - powiedział Neal Strassner.

Agentka ochrony straciła pracę na lotnisku

Strassner postanowił zareagować na nieuprzejmość strażniczki i zgłosił się do jej przełożonych. Opowiedział o niemiłej sytuacji, jaka mu się przytrafiła, a na reakcję władz lotniska nie musiał długo czekać. Kobieta została natychmiast zwolniona z pracy - donosi abcnews.go.com.

Zatrudniamy agentów ochorny zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowań – oświadcza Administracja Bezpieczeństwa Transportu.

Zobacz także: Pasażer nagrał groźną scenę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij