Pedofil skazany. Trzymał w mieszkaniu rzeczy należące do ofiary

75

Policja z Manchesteru zainteresowała się mężczyzną ze względu na podejrzenia o handel narkotykami. To, co znaleźli w jego mieszkaniu, okazało się znacznie bardziej szokujące.

Pedofil skazany. Trzymał w mieszkaniu rzeczy należące do ofiary
(Greater Manchester Police)

Mężczyzny na początku nie podejrzewano o przestępstwa seksualne. Samiral Choudhur został zatrzymany, gdy w jego samochodzie policja znalazła kilogram kokainy. Przyznał się do zamiaru dostarczenia narkotyków, w wyniku czego został skazany na 4 lata pozbawienia wolności. Na tym dochodzenie jednak się nie zakończyło.

Znaleziono dowody kolejnych zbrodni. Na telefonie i pendrivie, które posiadał sprawca, były także nieprzyzwoite zdjęcia i nagrania, między innymi wideo pokazujące wykorzystywanie seksualne dziecka, którego wiek oszacowano na 7-10 lat.

Mężczyzna zachował "trofea" zbrodni. Wkrótce policja przeszukała mieszkanie mężczyzny. To, co tam znaleźli, było dla nich szokiem. W metalowej zamykanej szafce w sypialni Choudhura znajdowało się 10 dziecięcych staników.

Zobacz także: Komentarze po wyroku ws. księdza pedofila

Brytyjska policja zastosowała nowoczesną technologię przy śledztwie. Specjaliści zidentyfikowali odcisk palca Choudhura na podstawie zdjęcia ręki z jednego z filmów pobranych z jego telefonu. Policja ma nadzieję na ponowne wykorzystanie tej technologii. Warunkiem jest bardzo dobra jakość kamery w telefonie komórkowym.

Mężczyzna został skazany. Spędzi w więzieniu 7 lat i 2 miesiące. Otrzymał także zakaz kontaktu z dziećmi poniżej 16. roku życia na czas nieokreślony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić