Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Pezet z najnowszym singlem. Kiedy nowa płyta?

0
Podziel się

„Nie zobaczysz łez” to nowy singiel Pezeta. Stanowi on potwierdzenie, że raper na dobre wraca na scenę muzyczną. Jest także zapowiedzią nowej płyty. Kiedy się ona ukaże? Na razie raper zdradza niewiele. Fani z niecierpliwością wyczekują informacji odnośnie nowego krążka.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL)
bETERNNh

Pezet wypuścił krótką zapowiedź nowego numeru. Za bit odpowiedzialny będzie Auer. Co ciekawe, promocji kawałka towarzyszy niecodzienna akcja. Można wygrać udział w kręconym niedługo teledysku do tego utworu. Wystarczy wejść na stronę podaną w poście i w kreatywny sposób uzasadnić* „dlaczego właśnie Ty powinieneś zagrać w teledysku Pezeta”.*

Raper wraca na dobre. Całe przedsięwzięcie jest tego dowodem. Przypomnijmy, że ostatni album Pezeta ukazał się ponad 4 lata temu. Przez trzy lata muzyk w ogóle nie udzielał się na scenie muzycznej, a jego występ na Polish Hip-Hop Festiwal 2016 w Płocku był prawdziwym zaskoczeniem. Ogłosił on wtedy trasę koncertową w całej Polsce.

Pezet to jeden z najbardziej znanych artystów polskiej sceny hip-hop. Od końca lat 90. regularnie występuje, dzięki czemu stał się jedną z ikon polskiego rapu. Zaczynał w zespole Płomień 81, później był etap wspólnej twórczości z Noonem, a także solowe projekty. Od 2010 jest właścicielem wytwórni muzycznej Koka Beats oraz marki odzieżowej Koka. Magazyn Machina)
sklasyfikował go w 2011 roku na szczycie listy 30 najlepszych polskich raperów.

bETERNNj

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETERNNK
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić