o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Pijana próbowała otworzyć drzwi od samolotu. Groziła, że wszystkich zabije

73
Podziel się

Pijana pasażerka Jet2.com spowodowała panikę na pokładzie samolotu, gdy próbowała otworzyć drzwi w trakcie lotu i wykrzykiwała groźby w stronę innych podróżujących. Samolot musiał zawrócić. Kobieta zapłaci teraz 85 tys. funtów kary (430 tys. złotych) i spędzi w więzieniu najbliższe dwa lata.

Pijana próbowała otworzyć drzwi od samolotu. Groziła, że wszystkich zabije
(Twitter, Aviation News)
bEaboaet

26-letnia Chloe Haines z High Wycombe została skazana na dwa lata więzienia za zakłócanie lotu i stworzenie niebezpieczeństwa w jego trakcie. Zmusiła samolot do zawrócenia, zaledwie 45 od startu.

Pijana próbowała otworzyć drzwi samolotu w trakcie lotu

Haines upiła się jeszcze na lotnisku. W trakcie lotu, ze Stansted do Turcji, była niespokojna i przeszkadzała innym. W pewnym momencie rzuciła się na drzwi od samolotu i próbowała je otworzyć. Gdy personel chciał ją powstrzymać, zaczęła kopać i bić.

W swoim pijackim szaleństwie zaczęła także atakować innych pasażerów. Jedną osobę popchnęła tak mocno, że dosłownie „przeleciała przez cały samolot”. Później krzyknęła, że wszyscy zginą: „Zamierzam zabić wszystkich, wszyscy możecie być pewni śmierci”

bEaboaev
Zobacz także: Zobacz także: Ekstremalne lądowanie. Sztorm Ciara w środkowej Anglii

Piloci zadecydowali o powrocie do Stansted. Na płycie lotniskowej czekała już policja gotowa aresztować Chloe. Po wyjściu z samolotu kobieta straciła przytomność.

Po wytrzeźwieniu agresywna pasażerka tłumaczyła, że nic nie pamięta z tego zajścia. Przed podróżą zmieszała dużą ilość leków i alkoholu co miało doprowadzić do tak dużego wybuchu agresji.

bEaboaeB

Jet2 wystawił Chloe rachunek za poniesione szkody na 85 tys. funtów (430 tys. złotych). Ponadto kobieta ma dożywotni zakaz korzystania z ich linii lotniczych. W środę zapadł także wyrok w tej sprawie. Za stworzenie zagrożenia podczas lotu i napaść na personel kobieta została skazana na 2 lata więzienia.

Zachowanie Pani Haines było jednym z najpoważniejszych przypadków, których doświadczyliśmy. Do końca życia ma zakaz latania naszymi liniami. Jej działania spowodowały stres zarówno u pasażerów, jak i u naszej załogi, a jako przyjazne dla rodzin linie lotnicze przewożące miliony turystów każdego roku, po prostu nie będziemy tego tolerować – czytamy w oświadczeniu Jet2.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bEaboaeW
KOMENTARZE
(73)
Mario
rok temu
Coś mi się zdaje, że na pokładzie powinni mieć leki uspokajające, kaftan bezpieczeństwa i taśmę izolacyjną by takich delikwentów obezwładnić i medycznie uspokoić. Tak by resztę lotu spędzili śpiąc
Max Zorin
rok temu
Kolejne szurnięte babsko. Miała dużo szczęścia ,że mnie nie było na pokładzie
dago
rok temu
W Polsce dostałaby 500zl mandatu i po sprawie.
bEaboaeX
henio
rok temu
poklepać to on może swoją babę
Adi
rok temu
Kobieto co ty wypisujesz,zmusiła samolot do zawrócenia zaledwie 45 od startu ???!!!
greg
rok temu
Kobiety są nie normalne.
Sentier
rok temu
NORMA W ANGIELSKIM STYLU... A STAĆ ICH NA TAKI GEST I NIE TYLKO...degeneracja
Oskar
rok temu
Nie da się otworzyć dzrwi podczas lotu bo jest za duże ciśnienie
Marcin
rok temu
Trzeba było ją trzepnąć kilka razy, związać i po temacie. Dzikie zwierzęta tak się traktuje to i czemu rozwydrzonych ludzi nie można krępować? Zakaz latania powinna dostać we wszystkich liniach lotniczych. Brawo dla sądu, sprawa i wyrok w ciągu kilku dni. Tak to powinno działać. Teraz niech spłaca wszystko. Następnym razem zastanowi się czy warto chlać na umór.
prawniczak
rok temu
teraz ona niech pozwie linie lotnicze ,albo obsluge lotniska ze pijana i nie swiadoma wpuscili na poklad ,na 100tys ,bedzie jeszcze 15 kola do przodu ..
ghjj
rok temu
Anglicy to trzoda
Misza
rok temu
Trzeba bylo ja wypuscic
Eeee...
rok temu
Powinna dostac wieksza kare wiezienia
bEaboaeP
Abc
rok temu
A kto wpuszcza pijanego pasażera do samolotu. Za zaistniałą sytuację odpowiedzialność ponosi także lotnisko.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić