Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aneta Michałowska
|
aktualizacja

Pobrali się po 65 latach rozłąki

1
Podziel się:

Choć 86-letni Brytyjczyk Davy Moakes oświadczył się swojej młodszej o 4 lata wybrance Helen Andre 65 lat temu, dopiero teraz zakochani wzięli ślub.

Pobrali się po 65 latach rozłąki
(Instagram.com, thewaywemet)

Córka Helen za pomocą mediów społecznościowych pomogła zakochanej parze się odnaleźć. Oboje są wdowcami, więc mogli bez przeszkód wziąć ślub. Kameralna ceremonia odbyła się w Derbyshire, rodzinnym mieście pary. Zakochani spędzili swój miesiąc miodowy na Cyprze.

Jestem bardzo szczęśliwa. Spełniły się moje marzenia. Całe życie kochałam Davy'ego i teraz mam go z powrotem. Cieszę się każdą spędzoną z nim minutą. Znów czuję się jak nastolatka - powiedziała panna młoda.

*Przed laty rodzice Helen Andre zmusili ją do odejścia od swojego narzeczonego. *Uważali, że studiujący na uczelni artystycznej kandydat nie zapewni godnej przyszłości ich córce. Helen przez długie lata miała złamane serce. Twierdzi, że nigdy nie przestała go kochać. Miała żal do rodziców o to, że podjęli za nią najważniejszą życiową decyzję. Co prawda, wyszła za mąż trzykrotnie, ale w sercu wciąż miała Davy'ego. Losy odtrąconego zalotnika potoczyły się podobnie. Był żonaty z dwiema kobietami, ale ciągle pamiętał o miłości z dawnych lat.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
E tam
6 lat temu
Ja tam na takie historie patrze inaczej, może happy end i para się połączyła ale spier..... życie 5 innym osobą w tym czasie można (tak wiem ze tutaj mowa o wdowcu itd.). Coś w rodzaju będę z tobą tak awaryjnie a jak wróci moja miłość będziesz zbędny. Mam taką znajomą co tak samo robi jest z jednym facetem zawsze nagada jaki to on zły rozkocha młodych chłopaków żeby ostatecznie wracać do tego pierwszego a facet potem ma jakieś traumy z związkami.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić