REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski13.03.19 (20:13)

Podczas postu tylko piwo. Mieszkaniec USA zrezygnował z jedzenia

Mieszkaniec Cincinnati w Ohio postanowił na czas Wielkiego Postu całkowicie zrezygnować z jedzenia. Jego jedynym źródłem kalorii będzie… piwo.
screen / WKRC

Wielki Post potrwa w sumie 46 dni. Jako że pości się od poniedziałku do soboty, specjalna dieta obowiązuje trochę krócej - w sumie przez 40 dni. Niedziela jest dniem, kiedy postu zazwyczaj się nie przestrzega.

Obywatel USA postanowił w tym roku zrobić coś wyjątkowego. Zamiast nie jeść na przykład z frytek, Del Hall zdecydował, że zrezygnuje ze wszystkich posiłków, a odżywiać będzie się tylko napojami. Konkretnie piwem. Dzięki temu schudł już 7 kg.

REKLAMA

Zrobię to samo, co mnisi robili w XIX wieku. Chodzi nie tyle o zrzucanie wagi, tylko o powtórzenie tego, co oni robili – stwierdził w rozmowie z "Cincinnati Enquirer".

Hall próbował już w swoim życiu różnych diet. Ma nadzieję, że nowa pozwoli mu zerwać z kompulsywnym jedzeniem. Jak przyznał, jest uzależniony od cukrów i ma złe nawyki żywieniowe. "Mam nadzieję, że po wszystkim, kiedy będę głodny i do zjedzenia będzie wyłącznie coś szkodliwego, to zdecyduję się w ogóle nie jeść" – wyjaśnił.

Swoją nietypową dietę Hall skonsultował z lekarzem. Otrzymał od niego zestaw witamin i zapewnia, że po tygodniu postu czuje się świetnie. Przyznaje jednak, że drugi i trzeci dzień wstrzymywania się od jedzenia były dla niego trudne.

Po kilku piwach chciałem z przyzwyczajenia pojechać do Taco Bell. Ale przez ostatnich kilka dni nie byłem głodny. Mam nadzieję, że to dobry znak – oznajmił.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Na kaca nie wbijaj klina. To tylko przedłuży Twoje męki Wydanie: 5 grudnia 2018

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij