REKLAMA
Odświeżone 5 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski25.03.19 (09:36)

Polak spowodował groźny wypadek w Wielkiej Brytanii. Policja pokazuje nagranie

Polski kierowca doprowadził do bardzo groźnego wypadku w Wielkiej Brytanii. Nagranie opublikowała ku przestrodze brytyjska policja.
screen / Thames Valley Police

Do wypadku doszło w marcu. Na nagraniu widać, jak kierowca ciężarówki jadącej autostradą M1 w okolicach Milton Keynes zjeżdża nagle na pas obok, nie bacząc na to, że jedzie nim auto osobowe. Kierowca ciężarówki nie zachował bezpiecznej odległości od volkswagena i zahaczył o jego tył.

Kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto z dużym impetem zjechało na pobocze, odbiło się od zielonego wzniesienia i stanęło w poprzek drogi, gdzie zostało jeszcze uderzone przez kolejną ciężarówkę. Na szczęście jej kierowca widział, co się dzieje, i już wcześniej zaczął hamować. Dzięki temu kierowca osobówki uszedł z życiem.

REKLAMA

Ciężarówką kierował 55-letni Polak. Jak informuje "Daily Mail", mężczyźnie, który nie doznał żadnych obrażeń, postawiono zarzut nieostrożnej jazdy. Polak przyznał się do winy i stracił prawo jazdy na 12 miesięcy. Obrażenia kierowcy osobówki nie zagrażają życiu.

Policja ostrzega.** Przy okazji niebezpiecznego wypadku na M1 brytyjscy funkcjonariusze przypomnieli wszystkim kierowcom, by zachowali ostrożność i przed zmianą pasa uważali na tzw. martwe punkty, czyli obszary na drodze, których nie widać w lusterku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Świadkowie: nie zauważył ronda. Mrożący krew w żyłach wypadek w Wielkiej Brytanii

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij