Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kajetan Szuwar13.06.18 (15:28)

Policja w nielegalnym przedszkolu. Dzieci bez ciepłej wody i posiłków

Po zmianie dyrekcji szczecińskiego przedszkola, sytuacja zaczęła być alarmująca
123rf / 123RF

Prywatne przedszkole przy Noakowskiego w Szczecinie dopadł poważny kryzys. Policjanci poinformowani przez rodziców o "dziwnym zachowaniu" jednego z pracowników, zainterweniowali. Nie ujawniają jednak szczegółów. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że przedszkole jest prowadzone nielegalnie.

W tej chwili trwają czynności wyjaśniające. Ustalamy, czy zachowanie tej osoby związane było ze złamaniem prawa - mówi Onetowi podkom. Mirosława Rudzińska.

REKLAMA

Rodzice skarżą się też na brak regularnych posiłków i ciepłej wody. Jedną z przyczyn mogą być duże zmiany kadrowe, do których doszło tam w ostatnim czasie. Pracowników jest zbyt mało, by sprawnie opiekować się dziećmi. Wszystkie pretensje są kierowane do nowych włodarzy.

Nastąpiła zmiana w dyrekcji i obecnie przedszkole zarządzane jest przez niekompetentnego, nieszczerego człowieka, który swoim zachowaniem i brakiem dbałości o bezpieczeńswo i komfort dzieci, i pracowników, zmusił do odejścia całą wspaniała kadrę.
Dyrekcja mimo wielu próśb odmawia wyjaśnień czy nawet spotkania z rodzicami - pisze na stronie przedszkola oburzona matka.

Choć wakacje jeszcze się nie zaczęły, rodzice mieli otrzymać komunikat, by nie przyprowadzać dzieci z powodu zamknięcia placówki. Policja nie potwierdza oficjalnie tych informacji. Sprawą zajęło się już Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij