Nagrała nauczycielkę. "Wiele razy ze łzami w oczach prosiłam"
Trwa śledztwo w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad dziećmi w przedszkolu przy szkole w Bratkówce (woj. podkarpackie). Kluczowy dowód w sprawie to nagranie wykonane przez pomoc nauczyciela. - Wiele razy ze łzami w oczach prosiłam, że to malutkie dzieci, żeby tego nie robiła, bo nie mogę na to patrzeć - powiedziała Żaneta w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".