aktualizacja 

Pomorskie. Parafia wydała komunikat. Na te partie głosować nie wolno

850

Parafii w Niestępowie (woj. pomorskie) najwyraźniej udzieliła się wyborcza atmosfera. Przed zbliżającymi się wielkimi krokami wyborami parlamentarnymi postanowiono udzielić rady. Na stronie parafii w woj. pomorskim pojawił się specjalny komunikat.

wybory 2019 kościół niestępowo
wybory 2019 kościół niestępowo (iStock.com)

Wiadomość do wiernych. Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niestępowie w woj. pomorskim najwyraźniej nie jest bliska idea rozdziału Kościoła od państwa.

Dziś potrzeba czytelnego świadectwa, jakie są nasze poglądy… Nie można być trochę chrześcijaninem i trochę liberałem w stylu: PO-KO, PSL, .N, Wiosny, SLD itp. – głosi komunikat na stronie głównej parafii w Niestępowie.

Na kogo więc głosować? Po odrzuceniu wspomnianych na stronie parafii ugrupowań opcji nie pozostaje wiele. Można przypuszczać, że parafia popiera PiS lub Konfederację i właśnie do głosowania na partię rządzącą lub na prawicową koalicję próbuje nakłaniać wyborców. Z jej komunikatu wynika, że można być albo liberałem i zagłosować na któreś z ww. ugrupowań, albo chrześcijaninem i oddać głos np. na PiS.

Zobacz też: "Na miły Bóg!". Piotr Gliński odpowiada Agnieszce Holland

Albo, albo…. Trzeciej drogi nie ma! – grzmi parafia w Niestępowie.

Wybory 2019. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. W przedwyborczych sondażach PiS, ma sporą przewagę nad drugą KO i resztą stawki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić