REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 7 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas16.08.19 (13:27)

Poznań. Ukradła dzieciom ukochane auto. Skandaliczne słowa kobiety

Kobieta, która ukradła w Poznaniu zabawkowe auto z garażu przy ul. Błażeja, została odszukana przez policję. Zatrzymana twierdzi jednak, że samochodu nie ma, bo wyrzuciła go na śmietnik.
Fryderyk Król / Facebook.com

Złodziejka trafiła w ręce policji w Poznaniu. Kobieta została zatrzymana 13 sierpnia w swoim mieszkaniu przez policjantów z Komisariatu Poznań-Północ. Właśnie ujawniono informacje w tej sprawie. Podczas przesłuchania nie przyznała się do kradzieży zabawkowego auta.

Podejrzana została zatrzymana w swoim miejscu zamieszkania. Zgromadzony materiał dowodowy nie pozostawia złudzeń co do jej winy i udziału w sprawie kradzieży zabawki – powiedziała w rozmowie z o2 podinsp. Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

REKLAMA

Zabawka trafiła na śmietnik. W czasie składania wyjaśnień, podejrzana o zabranie z garażu auta stwierdziła, że zabawkę wyrzuciła jedynie na śmietnik, a nie ukradła. Mieszkanka Poznania potwierdziła natomiast swój udział w kilku innych kradzieżach.

Policjanci podjęli próbę odzyskania zabawkowego auta, jednak niestety nie udało im się to. Kobieta przyznała się do kradzieży dwóch rowerów w innych częściach Poznania – dodała podinsp. Iwona Liszczyńska.

Zobacz także: Złodziejka w sklepie. Policja opublikowała film

Kobiecie grozi więzienie. Zuchwałej złodziejce postawione zostaną trzy zarzuty. Dwa dotyczyć będą kradzieży rowerów, za które może ona dostać 5 lat pozbawienia wolności. Trzeci wiązać się będzie z zabraniem zabawkowego auta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij