Radosław Opas
Radosław Opas| 

Poznań. Ukradła dzieciom ukochane auto. Skandaliczne słowa kobiety

300

Kobieta, która ukradła w Poznaniu zabawkowe auto z garażu przy ul. Błażeja, została odszukana przez policję. Zatrzymana twierdzi jednak, że samochodu nie ma, bo wyrzuciła go na śmietnik.

Poznań. Ukradła dzieciom ukochane auto. Skandaliczne słowa kobiety
(Facebook.com, Fryderyk Król)

Złodziejka trafiła w ręce policji w Poznaniu. Kobieta została zatrzymana 13 sierpnia w swoim mieszkaniu przez policjantów z Komisariatu Poznań-Północ. Właśnie ujawniono informacje w tej sprawie. Podczas przesłuchania nie przyznała się do kradzieży zabawkowego auta.

Podejrzana została zatrzymana w swoim miejscu zamieszkania. Zgromadzony materiał dowodowy nie pozostawia złudzeń co do jej winy i udziału w sprawie kradzieży zabawki – powiedziała w rozmowie z o2 podinsp. Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Zabawka trafiła na śmietnik. W czasie składania wyjaśnień, podejrzana o zabranie z garażu auta stwierdziła, że zabawkę wyrzuciła jedynie na śmietnik, a nie ukradła. Mieszkanka Poznania potwierdziła natomiast swój udział w kilku innych kradzieżach.

Policjanci podjęli próbę odzyskania zabawkowego auta, jednak niestety nie udało im się to. Kobieta przyznała się do kradzieży dwóch rowerów w innych częściach Poznania – dodała podinsp. Iwona Liszczyńska.

Zobacz także: Zobacz także: Złodziejka w sklepie. Policja opublikowała film

Kobiecie grozi więzienie. Zuchwałej złodziejce postawione zostaną trzy zarzuty. Dwa dotyczyć będą kradzieży rowerów, za które może ona dostać 5 lat pozbawienia wolności. Trzeci wiązać się będzie z zabraniem zabawkowego auta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić