Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Przerażające nagranie. Dziecko wyszło przez okno na 5. piętrze

18

Na Facebooku opublikowano przerażające nagranie pokazujące dziecko beztrosko spacerujące po krawędzi balkonu. Samo wyszło z pokoju na wysokości 5 piętra. Zdarzenie nagrała turystka w jednym z hoteli na Teneryfie.

Przerażające nagranie. Dziecko wyszło przez okno na 5. piętrze
(Facebook.com, ilovetenerife)

Przerażające nagranie pokazuje jak kilkuletnie dziecko wychodzi przez okno na 5. piętrze i zaczyna spacerować po krawędzi balkonu. Zdaje się nie bać wysokości i swobodnie porusza się po wąskiej przestrzeni.

Prawdopodobnie wystarczyłby jeden krok nie w tę stronę, by dziecko spadło z ogromnej wysokości. Nie wiadomo, czy zostało pozostawione samo sobie, czy jego rodzice byli gdzieś w pobliżu.

Nagranie opublikowano na Facebooku na stronie I Love Tenerife. Autorka nie chciała ujawniać swojej tożsamości, wiadomo tylko, że to córka turystki z Belgii przebywająca w pobliskim apartamencie. Dane dziecka oraz jego rodziny nie są znane.

Zobacz także: Zobacz też: Potrąciła 7-latka. Chłopca odrzuciło na kilka metrów

Post w ciągu dwóch dni zyskał 11 tys. reakcji i 27 tys. udostępnień. Skomentowało go aż 23 tys. osób. Wiele z nich krytykowało hotel za brak odpowiednich zabezpieczeń w oknach, a także rodziców za pozostawienie dziecka bez opieki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić