o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Przez selfie, które sobie zrobiła, jej rodzina musiała uciec z kraju

25
Podziel się

Najbliżsi miss Iraku musieli opuścić swoją ojczyznę. Wszystko przez wspólne zdjęcie, które Sarah Idan zrobiła sobie z Adar Gandelsman, czyli z miss Izraela.

Przez selfie, które sobie zrobiła, jej rodzina musiała uciec z kraju
(Instagram.com, sarahidan)
bDATWnkl

Miss Iraku na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dlatego nie musiała aż tak przejmować się komentarzami z rodzinnych stron. Dużo gorzej postawieni w tej sytuacji byli członkowie jej rodziny. Od momentu, gdy opublikowano fotografię, wielokrotnie grożono im śmiercią.

Sarah Idan potwierdziła, że nie są to jedynie plotki. W rozmowie z dziennikarzami "The Independent" nie zdradziła jednak, dokąd udali się jej najbliżsi. Miss Iraku nie chciała również powiedzieć, jak długo zamierzają pozostać w ukryciu.

bDATWnkn

Fotografię wykonano podczas listopadowych wyborów Miss Universe w Las Vegas. Obie dziewczyny zamieściły zdjęcia na Instagramie. Iracka piękność napisała przy tym, że przesyłają miłość i pokój. Zdjęcie było szeroko komentowane na całym świecie. W Iraku była to jednak przede wszystkim krytyka. Zarzucano kobiecie, że popiera politykę Izraela. Oliwy do ognia dodały zdjęcia dziewczyny w bikini, które wykonano podczas wyborów.

Zobacz także: Zobacz także: Miss Polonia też walczyła z kompleksami

*Sarah Idan broniła zdjęcia na Instagramie. *Mimo gróźb, że odbiorą jej tytuł, nie usunęła wspólnej fotografii z Miss Izraela. Starała się wytłumaczyć sprawę arabskim obserwatorom jej profilu. Pisała m.in., że jedynym celem zdjęcia było wyrażenie nadziei na pokój między krajami. Post do tej pory zebrał ponad 7 tys. polubień.

bDATWnkt

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDATWnkO
KOMENTARZE
(25)
>rtv<
3 lata temu
niedlugo niemcy rodowici bede musieli uciekac z niemiec za takie selfi
Islam to śred...
3 lata temu
Jeżeli publicznie występuje bez nakrycia włosów i w bikini gdy wróci z Usa do Iraku każdy wierzący muzułmanin będzie mógł ją zgwałcić i obciąć głowę. Tak mówi Koran
ak001
3 lata temu
Durnego plebsu i nienawiści dla nienawiści nigdzie nie brak.
bDATWnkP
Otaku
3 lata temu
I tak wygląda "miłość" u arabów...
Jack40
3 lata temu
To tylko potwierdza zacofanie arabów gdyby nie ropa pasali by wielbłądy do tej pory jak robili to przez setki lat he he
Najnowsze komentarze (25)
hmm
3 lata temu
Chciałbym zobaczyć jak się całują.
Koral
3 lata temu
Sad wojskowy dla politykow ktorzy sprowadzaja obcych do Europy
Jarek
3 lata temu
KORAN i cały ten ISLAM to religia dla czubków
heh
3 lata temu
Haha, religia pokoju
:o)
3 lata temu
A u nas kobiety narzekają że mają tak ŹLE.
Aro z Krakowa
3 lata temu
Zróbcie Rydzyka premierem, to zobaczycie co się będzie działo. Jestem za absolutnym rozdziałem państwa od kościoła, co z resztą jest wpisane w Konstytucji. A jak to wygląda na prawdę? Premier jedzie do księdza i publicznie się spowiada przed nim co będzie robił. Będzie nawet chrystianizował inne państwa, co chyba nie jest jego rolą i takim przypadkowym policzkiem dla papieża. Każde święto państwowe zaczyna się od mszy w kościele. Jeśli religia stanie się prywatną sprawą każdego człowieka, nikt nie będzie jej wykorzystywał do zagrywek politycznych, co jest w kwestii moralnej bardzo dużą niegodziwością. Zresztą sam Jezus o tym mówił, tylko jak zwykle polscy katolicy w ogóle go nie słuchają. Królem Polski też zapewne nie chciał zostać, skoro żydowskim nie chciał być.
Zula
3 lata temu
Zenada i to czynia wyznawcy Boga ktorego nazywaja inaczej ale to ten sam Bog, ktorego idea jest milosc, dobro,szlachetnosc, wyglada na to ze ten ich bog to bog piekiel.
smutne
3 lata temu
XXI wiek, a ci nadal nie wyszli powyżej poziomu szympansa.
bDATWnkH
Junk
3 lata temu
Islam to prze klenstwo na tej ziemi
Jack40
3 lata temu
To tylko potwierdza zacofanie arabów gdyby nie ropa pasali by wielbłądy do tej pory jak robili to przez setki lat he he
Sceptyk
3 lata temu
Witajcie w islamskiej rzeczywistości !!!
ech
3 lata temu
Kolejny przykład religii miłości tak uwielbiany i wspierany przez Sorosa i jego polityków
kwch
3 lata temu
Ludzie to chyba jedyny gatunek na ziemi który jest w stanie się zabić wzajemnie ze względów inne niż brak pożywienia lub obrony terytorium. Ludzie są durni. A nawiązując ściślej do artykułu to rodzina czekała na taką akcję. Jeśli pojechali do niej - do stanów to z marszu będą się o azyl starali.
um
3 lata temu
Arabowie i do tego muzułmanie - to antycywilizacja. Zieją nienawiścią do ludzi myślących inaczej niż oni sami, a do tego są rasistami.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić