o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Przeżyła chwile grozy. Lew morski wciągnął ją do wody

38
Podziel się

Przez dłuższą chwilę ludzie zgromadzeni w porcie w Richmond w Kanadzie podziwiali lwa morskiego, który do nich przypłynął. Tego, co działo się później, nikt nie mógł się spodziewać.

Przeżyła chwile grozy. Lew morski wciągnął ją do wody
(Youtube.com)
bDTUURxh

Zwierzę potraktowało dziewczynkę, jak swój pokarm. Podpłynęło od tyłu do siedzącej na murku turystki i wciągnęło pod wodę. Dziecko przez kilka sekund znajdowało się pod wodą - donosi "Daily Mail".

Na szczęście w pobliżu znajdował się mężczyzna o stalowych nerwach. Najprawdopodobniej był z nią spokrewniony. Nie zwlekając ani przez sekundę wkoczył do wody i wyciągnął przerażoną dziewczynkę na brzeg. Sam uciekał z wody równie szybko, obawiając się ponownego ataku lwa morskiego.

bDTUURxj

Chwilę wcześniej dziewczynka wraz z rodziną karmiła zwierzę kawałkami chleba. Podejrzewam, że to właśnie dlatego lew orski poczuł się nazbyt pewnie i podpłynął bliżej - relacjonuje Michael Fujiwara, który nagrał całe zdarzenie.

Lwy morskie uważa się za wyjątkowo bojaźliwe. Co prawda w historii zdarzały się podobne ataki, ale najprawdopodobniej za każdym razem zwierzę napadało na ludzi w samoobronie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTUURxK
KOMENTARZE
(38)
eli
4 lata temu
BRAWO dla tego PANA ,mało którego by było na to stać
oczy w koło g...
4 lata temu
wygląda jak by sama się prosiła o ten incydent -- po co siadła tyłem do lwa ,?mogło być tragicznie -- rozwaga potrzebna i jeszcze raz rozwaga.
ela
4 lata temu
Brawo, to sie nazywa refleks.
bDTUURxL
3v4
4 lata temu
i bardzo dobrze bo zwierzęta są dzikie a ludzie jeszcze bardziej. Nie podchodzić bo to ich terytorium. Tak samo jak do człowieka podejdzie na jego terytorium ktoś inny to co się dzieje???
sbbh
4 lata temu
ninja jakis
Najnowsze komentarze (38)
zx
4 lata temu
Okulary zostały w wodzie !!
ksiaze na kon...
4 lata temu
ahhaaha fajnie ja wciagnal hahahah mogl ja porwac jak ksiaze na koniu
P.
4 lata temu
1. Dzikich zwierząt się nie dokarmia bez potrzeby (mozna dokarmiac wtedy gdy ekosystem jest tak zaburzony, ze zwierze inaczej nie przezyje). 2. Nigdy nie odwraca sie tylem do dzikiego zwierzecia.
lolo
4 lata temu
lew pedofil???
daps
4 lata temu
Gdyby chciał ją jeść, to by to zrobił. Przestańcie pisać o motywacjach lwa skoro go nie pytaliście. Może tak sobie wciągnął dla hecy.
O2 anty
4 lata temu
Lew orski? To turystka czy w końcu dziecko
Gość
4 lata temu
Na pewno powinna być jeszcze tam siatka zabezpieczająca.
Slim Hater
4 lata temu
Była za chuda! Gdyby była grubsza i cięższa, to zwierzak nie dałby rady jej ruszyć i skończyłoby się na ugryzieniu. Być może większa i grubsza osoba byłaby w oczach tego lwa za dużą zdobyczą i by odpuścił. To tylko dowód, że nie warto być chudym!
bDTUURxD
Angus
4 lata temu
Po co karmiła go chlebem?? Przecież to nie jest pokarm dla nich .... Ludzie są bezmyślni - karmią dzikie zwierzęta - a jak przestają to dziwią się że przychodzą albo przypływają i same się obsługują. Kiedyś widziałam jak rodzina karmiła łabędzie chlebem.... chleb się skończył a łabędzie chciały więcej - też musieli uciekać bo wyszły na brzeg i zaczęły ich szczypać i gonić. A co z dzikami - ludzie wyrzucają jedzenie do lasu dla zwierzątek - jak nie wyrzucą to przychodzą i szukają same.
może
4 lata temu
To było w samoobronie. Ludzie nieźle zatruwają życie lwom morskim.
sdds
4 lata temu
fajnie że zrobili powtórki jak w śmiesznych programach.Dobre.
głupota nie z...
4 lata temu
W końcu to Lew.
Wyliczanka
4 lata temu
Po 1. Stalowe nerwy, mial ten co filmował. Nawet nie drgnął. Po 2. Zapewne był to ojciec. Myślę, że większośc ojców tak by postąpiła. Po 3. Każde zwierzę jest nieprzewidywalne, nawet domowe, tym bardziej dzikie.
tomi
4 lata temu
To w końcu ile razy ją wciągnął ?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić