Albert Kamiński| 

Psychofanka zaatakowała Krzysztofa Rutkowskiego

14

Napaść na dom kontrowersyjnego detektywa. Kobieta staranowała ogrodzenie jego posiadłości. Rutkowski był wtedy poza domem.

Psychofanka zaatakowała Krzysztofa Rutkowskiego
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY)

Detektywa wezwał na miejsce zamieszkania włączony alarm. Gdy przyjechał, zobaczył zniszczone ogrodzenie. W stronę lasu w szybkim tempie oddalał się jakiś samochód - donosi "Fakt". Zdążył zobaczyć tylko, że miał numery rejestracyjne z Makowa Mazowieckiego.

Kobietę szybko zatrzymano. Po zgłoszeniu sprawy na policję i uchwyceniu podejrzanej okazało się, że Krzysztof Rutkowski ją zna, ponieważ już wcześniej utrudniała mu życie. Miała nękać detektywa oraz jego narzeczoną.

Psychofanka była pijana. 40-letnia Izabela J. miała w momencie zdarzenia 1,5 promila alkoholu we krwi. Oprócz tego w samochodzie kobiety znaleziono dwie puste butelki po winie.

Chciała wyjść za detektywa. "Witaj Krzysiu" - rzuciła, gdy go zobaczyła. Następnie oświadczyła, że czeka na księdza, by ten mógł dać jej i Rutkowskiemu ślub.

Kobieta usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Oprócz tego odpowie za zniszczenie mienia. Prokurator zakazał jej także zbliżania się do sławnego detektywa.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić