Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Radosław Sikorski dostał nową posadę. Wiemy, gdzie

Podziel się:

Według doniesień Natemat.pl, były były marszałek Sejmu i szef polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych będzie wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda.

Radosław Sikorski dostał nową posadę. Wiemy, gdzie
(Krzysztof Kaniewski/REPORTER)

Radosław Sikorski zaskoczył wszystkich i nie kandydował w ostatnich wyborach do Sejmu. Wiele osób nie wierzyło, że rzeczywiście wycofa się z życia politycznego. Cenne doświadczenie byłego polityka sprawiało, że wiele spekulowano na temat jego przyszłej kariery.

Niektórzy twierdzili, że dostanie on posadę w amerykańskim think-tanku Atlantic Council. Te doniesienia były jednak nieprawdziwe. Zdementował je między innymi szef polskiego oddziału amerykańskiej firmy.

Jednak zagadka, co stanie sie z karierą Radosława Sikorskiego, ma być rozwiązana. Portal Natemat.pl, informuje, że były szef polskiej dyplomacji będzie wykładowcą na Harvardzie. Już wcześniej zdarzało mu się prowadzić gościnne wykłady na tej jednej z najbardziej prestożowych uczelni świata. Nowa posada SIkorskiego nie jest zatem wielką niespodzianką. Sam zainteresowany na razie nie komentuje tych doniesień.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić