Jan Muller| 

Rodzice zagłodzili córkę. 33-latka ważyła 19 kilogramów

30

Parę z Japonii oskarżono o wieloletnie więzienie córki i doprowadzenie do jej śmierci głodowej.

Rodzice zagłodzili córkę. 33-latka ważyła 19 kilogramów
(Youtube.com)

Aresztowani zostali 53-letnia Yukari Kakimoto oraz jej 55-letni mąż Yasutaka Kakimoto. Przyznali, że przez 15 lat trzymali swoje dziecko zamknięte w schowku o powierzchni 3 metrów kwadratowych. Tłumaczą, że jej choroba psychiczna czyniła ją agresywną.

33 -letnia Airi Kakimoto była skrajnie niedożywiona. Przed śmiercią ważyła 19 kg i mierzyła jedynie 145 cm. Jej ciało odnaleziono w jej domu w mieście Neyagawa, w prefekturze Osaka - donosi serwis Kyodo News.

Gdy ich córka zmarła, rodzice sami poszli na policję i do wszystkiego się przyznali. Aresztowano ich na razie pod zarzutem "znieważenia zwłok ludzkich". Patolog ustalił, że Airi zmarła ok. 18 grudnia. Ciało kobiety pozostawało w pokoju kolejne 5 dni.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Prokuratura przygotowuje sprawę i zamierza rozszerzyć listę o kolejne zarzuty. Zmarła kobieta została uwięziona, kiedy miała 16-17 lat. Według relacji rodziców miała być karmiona raz dziennie. Rodzice bali się córki, więc w jej schowku zamontowali podwójne drzwi antywłamaniowe i monitoring. Zbudowali również podręczną toaletę i doprowadzili kran z wodą z zewnętrznego zbiornika. Wokół domu ustawili aż 9 kamer monitorujących.

Zobacz także: Zobacz także: Policja udaremniła ślub 10-letniej dziewczynki z 50-latkiem

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić