Olga Wilk| 

Rodzice zakatowali 10-latka w Kalifornii. Bo powiedział, że jest gejem

106

10-letni Anthony Avalos z Kalifornii był głodzony i torturowany przez matkę i jej partnera. Para karała w ten sposób chłopca za orientację seksualną. 28-letnia Heather Maxine Barron i 32-letni Kareem Ernesto Leiva zostali oskarżeni o morderstwo.

Rodzice zakatowali 10-latka w Kalifornii. Bo powiedział, że jest gejem
(Facebook.com)

Chłopiec był między innymi przypalany papierosami i bity paskiem. Ośmioro jego rodzeństwa zmuszano do przyglądania się torturom, a czasem też do brania w nich aktywnego udziału - podaje "Daily Mirror".

Rodzice Anthony'ego wezwali policję na dzień przed jego śmiercią. Matka chłopca twierdziła, że 10-latek spadł ze schodów. Na jego ciele znaleziono jednak poważne obrażenia głowy i liczne ślady po przypalaniu papierosami. Anthony zmarł w szpitalu na skutek wylewu krwi do mózgu.

W pewnym momencie chłopiec nie mógł chodzić godzinami leżał nieprzytomny na podłodze w swoim pokoju; nie otrzymał pomocy lekarskiej, chociaż nie mógł nawet sam jeść - mówił prokurator Jonathan Hatami.

Wcześniej 10-latek wyznał rodzicom, że "lubi chłopców". Jak się okazuje, przez ostatnie lata opieka społeczna dostała aż 16 telefonów od osób zaniepokojonych tym, co działo się w domu Anthony'ego. Chłopiec został nawet zabrany z domu, jednak po kilku miesiącach zwrócono go opiekunom.

Barron i Leiva przebywają w areszcie. Kolejne przesłuchanie odbędzie się w następnym miesiącu. Po śmierci Anthony'ego władze przekazały ośmioro dzieci, w wieku od 11 miesięcy do 12 lat, w ręce pracowników opieki społecznej.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Oglądaj też: Konkubent matki brutalnie pobił 2-5 letniego Piotrusia
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić