Rosja. 13-latka w ciąży kłamała, że została zgwałcona

91
Podziel się:

13-letnia Daria z Rosji kłamała w mediach, że została zgwałcona. Dziewczynka w lutym powiedziała, że prawdziwym ojcem jej dziecka jest nie 10-latek, a 15-latek, który miał zmusić ją do stosunku. Obecnie wróciła do pierwszej wersji wydarzeń i zapewnia, że wychowa dziecko z młodszym Ivanem.

Rosja. 13-latka w ciąży kłamała, że została zgwałcona
(media społecznościowe)

Historia 13-latki z Rosji, którą miał zapłodnić 10-latek zyskała rozgłos na całym świecie. Daria i Ivan zapewniali, że są razem i bardzo się lubią. Do zbliżeń miało dochodzić, kiedy zostawali sami w domu. Choć od początku sprawa budziła wątpliwości, para trzymała się swojej wersji zdarzeń.

Oboje pojawili się w programie telewizyjnym. Ich media społecznościowe zyskały niemal z dnia na dzień dziesiątki nowych obserwatorów. Rodzice także chętnie komentowali sytuację i zapewniali publicznie, że im wierzą swoim dzieciom i będą ich wspierać.

W lutym pojawiły się doniesienia, że prawdziwym ojcem dziecka jest 15-latek. Daria przyznała się, że została zgwałcona przez starszego kolegę Stiepana, który ją szantażował i jej groził. To on miał być prawdziwym ojcem dziecka.

Zobacz także: Zobacz także: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie

*Pomimo to, nie wszczęto postępowania. *Miejsce, w którym miało dojść do gwałtu było w zasięgu kamery. Nagrań z monitoringu jednak nie sprawdzono. Sprawa przycichła, a Daria wróciła do swoje poprzedniej wersji zdarzeń.

Daria powiedziała, że nawet nie zna żadnego Stiepana. Dodała także, że media kłamią w sprawie doniesień jakby 10-letni Ivan był bezpłodny. Obecnie Daria i Ivan są gwiazdami mediów społecznościowych. Oboje wciąż trzymają się swojej wersji zdarzeń i zdecydowali, że zachowają dziecko.

Lekarze z Rosji dokładnie sprawdzili, czy 10-latek mógł zostać ojcem. Badania, które kilkakrotnie powtarzano, wykazały, że nie było to możliwe. Chłopiec nie wszedł jeszcze w okres dojrzewania i nie ma komórek nasiennych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić