Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Rosja. 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem. Została gwiazdą social mediów

361
Podziel się

Daria Sudnisznikowa, uczennica i płyszła mama zauważyła, że po tym, jak ogłosiła, że jest w ciąży z 10-latkiem, jej popularność w social mediach wzrosła. Dziewczyna postanowiła to wykorzystać.

Rosja. 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem. Została gwiazdą social mediów
(youtube.com, Россия 1)
bELouyfF

Ciężarna 14-latka postanowiła pójść za ciosem i wykorzystać swoją sławę. Nastolatka, która mieszka w Syberyjskim mieście Żeleznogorsk, w swoich social mediach informuje o przebiegu ciąży. Umieszcza tam też zdjęcia ze swoim chłopakiem i ojcem dziecka, Iwanem.

13-latka w ciąży z 10-latkiem. Dziewczyna stała się gwiazdą mediów społecznościowych

Daria miała zaledwie 13 lat, kiedy zaszła w ciążę. Po tym, jak jej nazwisko zaczęło pojawiać się na pierwszych stronach gazet, postanowiła wykorzystać swoją sławę do zdobywania fanów w mediach społecznościowych. Dziewczyna umieszcza pod wszystkimi zdjęciami i nagraniami hasztag #pregnantat13.

Lokalne media podały, że uczennica próbuje zarabiać na swoich kontach, aby stać się "wpływową" influencerką. Daria twierdzi, że jest gotowa podjąć współpracę ze znanymi markami i sponsorami.

bELouyfH
Zobacz także: Zobacz także: Wyburzanie komina. Tak to robią Rosjanie

W międzyczasie okazało się, że matka dziewczyny, Elena, walczy z rakiem, który, jak podaje, jest nieuleczalny. Kobieta jednak nie chce się poddać, żeby pomóc swojej ciężarnej córce wychowywać dziecko. Jak sama przyznała, kiedy dowiedziała się, że Daria jest w ciąży, nie mogła w to uwierzyć - myślała, że to zatrucie pokarmowe.

Elena stwierdziła również, że nigdy nie chciała, żeby jej dziecko dokonało aborcji. Uznała, że są zbyt duże szanse, że po przerwaniu ciąży dziewczyna nie będzie mogła mieć dzieci w przyszłości.

bELouyfN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bELouygi
KOMENTARZE
(361)
Jan
2 lata temu
Ello wiara, sprawdzajcie co czytacie. Ona tak powiedziała , jednak okazało się że jest w ciąży od nastolatka który uczy się w starszej klasie
ala
2 lata temu
zdarza sie tylko się cieszyć.
Gigunia
2 lata temu
Lewactwo metodą brukania odwiecznych zasad chce zniszczyć społeczeństwo. Dlatego będą oni wspierać i promować wszelkie patologie (wiemy o co chodzi a cenzor patrzy) jednocześnie zohydzając wszelkie normy moralne jakie służą społeczeństwu.
bELouygj
14-stka
2 lata temu
ja daje tylko duchownym
Natasza
2 lata temu
Karolina Woźniak "uczennica i płyszła mama zauważyła,"Autorko tego artykułu-Karolino Woźniak, proszę wytłumacz nam wszystkim co to jest ta PŁYSZŁA i zostaw to niby pisanie. To wogóle nie tak z tą dziewczyną w ciąży.
znudzony
2 lata temu
Ruska patola jak zawsze idzie na rekord. Czym sie tu podniecać?
master
2 lata temu
przecierz 10latek może bezpiecznie zaroochać.
płyszła mama
2 lata temu
Widać, że jeszcze dzieci, bo nawet "r" nie wymówią.
...
2 lata temu
...
Rzetelność
2 lata temu
a nie plotki! Dlaczego nie piszecie obiektywnie tylko ograniczacie się do plot i głupot. Na stronie: https://www.starhit.ru ("Беременная школьница показывает интим с десятилетним отцом ребенка в соцсети" z 5.02.2020 r. ) - Jewgienij Grekow urolog-androlog twierdzi, że trzykrotnie pobierano próby do badań w laboratoriach i o pomyłce nie może być mowy; ten chłopiec nie może być ojcem, bo wg wyników analiz medycznych to jeszcze dziecko, u którego nie ma nawet testosteronu, a dojrzewanie płciowe nastąpi u niego nieprędko.
Radzio
2 lata temu
Jeśli byłoby to prawdą to jako osoba starsza fizycznie i emocjonalnie powinna zostać postawiona przed sąd dla nieletnich za molestowanie dziecka a nie zabijać sławę.
Brednie!
2 lata temu
Na stronie: https://www.starhit.ru - urolog-androlog twierdzi, że trzykrotnie pobierano próby do badań w laboratoriach i o pomyłce nie może być mowy; ten chłopiec nie może być ojcem, bo wg wyników analiz medycznych to jeszcze dziecko, u którego nie ma nawet testosteronu, a dojrzewanie płciowe nastąpi u niego nieprędko.
Kto ojcem
2 lata temu
Organizm 10 chłopczyka nie produkuje jeszcze plemników.
bELouygb
aann
2 lata temu
A u nas lepiej? Nastolatki zachodzą w ciążę z nastolatkami, przyczyną jest brak nauczania z seksuologi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić