Karolina Woźniak| 

Rosja. Śnieg zasypał ludzi w środku autobusu

45
Podziel się:

Pasażerowie autobusu w Norylsku w Rosji nie będą wspominać tej podróży najlepiej. Samochód był w tak kiepskim stanie, że nie wiadomo, gdzie było przyjemniej - w środku, czy na zewnątrz. Ludzie jadący autobusem zostali dosłownie zasypani przez śnieg.

Rosja. Śnieg zasypał ludzi w środku autobusu
(Youtube.com)

Jeśli kiedykolwiek narzekaliście na to, że w komunikacji miejskiej jest za zimno, musicie obejrzeć poniższe nagranie. Pasażerowie autobusu w Rosji podróżowali pojazdem, w którym nie domykały się okna. Domyślacie się chyba, jak to się skończyło.

Jaka była wówczas temperatura w Norylsku w Rosji? 30 grudnia, czyli w dniu, w którym pasażerowie autobusu przeżyli "niezapomnianą" podróż, termometry wskazywały -24 stopnie Celsjusza. Podróżującym musiało być naprawdę zimno.

Norylsk jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ rosyjskich miast. Zima trwa tam około 9 miesięcy - od września do maja. W lecie temperatura za to może sięgać nawet 30 stopni Celsjusza.

W 2016 roku w Norylsku mieszkało 177 428 mieszkańców. Miasto zostało zbudowane w 30. XX wieku przez więźniów, którzy stanowili tam główną siłę roboczą do 1955 r.

Zobacz także: Zobacz także: To nie jest wata cukrowa. Nagranie z Nadleśnictwa Baligród

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić