o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Rząd zabije dzikie konie? 45 tysięcy okazów zagrożonych

57
Podziel się

Amerykańscy podatnicy mogą przyczynić się do opłacenia największej rzezi koni w historii kraju. Wszystko po to, aby zrobić miejsce dla ogromnych farm bydła.

Rząd zabije dzikie konie? 45 tysięcy okazów zagrożonych
(Pixabay.com, Apollontemple)
bDTXoXTV

Zabicie koni przegłosowało amerykańskie Biuro Gospodarowania Ziemią. To federalna agencja rządowa wchodząca w skład Departamentu Zasobów Wewnętrznych Stanów Zjednoczonych. Organizacja już teraz przeniosła 45 tysięcy okazów z terenów przewidzianych na komercyjne farmy. Zwierzęta przetrzymywane są w zatłoczonych zagrodach należących do biura, czekając prawdopodobnie na śmierć.

Decyzja Biura Gospodarowania Ziemią o zabiciu koni to kompletna rezygnacja z odpowiedzialności za los tych zwierząt. Tym bardziej, że proponowaliśmy im liczne i bardziej humanitarne alternatywy dla tego rozwiązania takie jak na przykład kontrolowanie urodzeń - powiedziała w oficjalnym oświadczeniu Holly Hazard zajmująca się innowacyjnymi programami dla organizacji Humane Society of the United States.

bDTXoXTX

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTXoXUy
KOMENTARZE
(57)
aa
5 lata temu
Wymordowali Indian a teraz wymordują konie.
hghh
5 lata temu
Niech tam Komisja Europejska próbuje coś zrobić z tym. A nie im nie można się mieszać w sprawy wewnętrzne innych krajów (no chyba, że to Węgry Polska Czechy Słowacja)
pyra
5 lata temu
Taaak,wszystko dla MAMONY!!! "pecunia non olet"... "tylko koni,tylko koni żal"...!
bDTXoXUz
Nawahu
5 lata temu
Mustangi..jedne z najpiękniejszych Koni swiata..skrzyzowanie Konia Arabskiego z Idianskim Koniem Preriowym..wytrzymały,silny i szybki..Indianie zawsze mówili jak zginie ostatni Bizon..i ostatni Koń..zginie ostatni Indianin..ziemia nie jest własnością Ludzi..Manitou dał ziemię człowiekowi..aby ją uprawiał i z niej umiejętnie korzystał,ale nie dał jej na własność..tylko w dzierżawę..To byli mądrzy Ludzie..Jednak amerykanie nie mają nic z Boskiego pierwiastka..i zabijają wszystko co rusza się na ziemi
tes
5 lata temu
to amerykańskie świnie , bandyci i mordercy !!!!! potrafia tylko zabijać , nawet koniom nie przepuszczą , potomkowie bandziorów i zbiegłych morderców , najpierw karabinem zdziesiątkowali Indian zagarniając ich ziemię , potem zrabowali Europę z niemieckich wojennych łupów , w Wietnamie palili ludzi napalmem , bzykają arabów , Afrykę i polaczków , czas na konie !!!!!!!!
Najnowsze komentarze (57)
Rom
5 lata temu
To się zemści, Ameryce grozi zagłada !
ninka
5 lata temu
Masakra co człowiek odpierdziela! Zwierzęta nie są głupie wszystko wyczuwają! Potrafią być oddane do samego końca. A konie są nader inteligentne oraz bardzo wrażliwe. Przykro tylko że nikt ZNANY nie chce się wstawić za tymi pięknymi okazami! Ale niestety w tym dzisiejszym świecie człowiek gna na złamanie karku po kasę, gdzieś pędzi... przykre;(
rzeź tak, ale...
5 lata temu
to jest właśnie to, co dzieje się gdy rozbucha się nieograniczana niczym komercha i rozszalałe, ogłupiałe korpo.
becia89
5 lata temu
tyle koni ... a nie mogli oddać farmerą , stadniną itd. nie jeden amator i sympatyk koni/mustangów by się znalazł który by przygarną lub nawet kupił zwierzę ... niby rozwinięty kraj a taki ograniczony i ślepy
ANTYUSA
5 lata temu
USA to jest zagrożenie dla naszej kuli ziemskiej. To najbardziej zakłamany naród na świecie. Ta ich dupokracja, ta ich pycha rozsadza świat na drobne kawałki, z ich bombami i próbami jądrowymi. Każdą wojnę zaczynają właśnie oni. Tak rozwalili Jugosłąwię Afganistan Irak Syrię i inne. Boją się tylko Rosji, na którą my tak plujemy. A to nasz sąsiad najbliższy.
nick
5 lata temu
Wymordowali bizony, indian a teraz konie. Po koniach wymorduja meksykan, pozniej miedzy soba a na koniec zniszcza planete. USA to zaraza od lat 30tych.
try
5 lata temu
Ekolodzy, obrońcy zwierząt - zróbcie coś z tym, jak można robić takie rzeczy żywym stworzeniom???
burek
5 lata temu
no ale chyba zjedzą te konie ?
bDTXoXUr
Nick
5 lata temu
gdzie jest greenpeace
gg
5 lata temu
To jest usa zabiją wszystkich dla kasy.
edel
5 lata temu
USA to nie kraj, to stan umysłu.
ostatni mohik...
5 lata temu
Pewnie mięsa brakuje na hamburgery, to szukają, Bo podobno średnia waga amerykańca nie wzrasta i waha się w granicy 150 kg. A w Ameryce ma być wszystko naj.
dezm
5 lata temu
w stanach zycie ludzkie sie nie liczy, bo kasa wazniejsza (WTC) to z koniami maja sie bawic!
jokee
5 lata temu
A milionowe stada bizonów kto wymordował żeby zagłodzić Indian?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić