Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Samolot z kamerą ukrytą w WC. Piloci boeinga 737 bez wstydu

57

Wielki skandal wybuchł, kiedy w samolocie, w toalecie na pokładzie maszyny, odkryto potajemnie zamontowaną kamerę. Piloci boeinga 737 zostali oskarżeni o podglądanie korzystających z WC pasażerek na ekranie tabletu, który mieli w kokpicie. Zarzuty postawiła stewardessa Southwest Airlines.

Samolot z kamerą ukrytą w WC. Piloci boeinga 737 bez wstydu
(iStock.com)

Piloci samolotu wpadli podczas lotu z Pittsburgha do Phoenix. Pozew złożony w sądzie dotyczy wydarzeń z lutego 2017 roku w trakcie lotu numer 1088. Zgodnie z zeznaniami stewardessy, piloci poprosili, by przyszła do kokpitu boeinga 737, by jeden z nich mógł udać się do toalety. Linie lotnicze wymagają, by w kokpicie zawsze znajdowało się 2 członków załogi.

W pewnym momencie kobieta zauważyła iPada, na którym transmitowany jest obraz z WC samolotu. Zobaczyła na ekranie pilota, który przed momentem wyszedł do toalety. Gdy stewardessa zapytała drugiego pilota o ukrytą kamerę, ten odpowiedział, że to standardowe wyposażenie.

Jest to część nowego zabezpieczenia i ściśle tajnych środków bezpieczeństwa, które zostały zainstalowane w toaletach wszystkich boeingów 737-800 firmy Southwest Airlines - pilot samolotu kłamał w żywe oczy.

Mężczyzna poprosił stewardessę, by nikomu o tym nie mówiła. Kobieta nie miała najmniejszego zamiaru zastosować się do prośby. A teraz złożyła pozew w sądzie federalnym w Arizonie.

Rzecznik Southwest Airlines powiedział, że linia lotnicza nie umieszcza kamer w toaletach samolotu. Piloci przyznali, że mieli w kokpicie iPada, ale zaprzeczyli zarzutom o podglądaniu pasażerów.

Linie lotnicze twierdzą, że w toalecie samolotu nie było kamery. Firma nazwała wydarzenia na pokładzie boeinga 737 "przykładem dowcipu w złym guście". Poproszone o bardziej wyczerpujące wyjaśnienia Southwest Airlines odpowiedziały USA Today, że nie mają innego komentarza do toczącego się postępowania sądowego.

Zobacz także: Zobacz także: Polski samolot w środku pola. Jest ukryty w zagajniku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić