o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Olga Wilk
|

Samosąd w więzieniu. Dopadli gwałciciela 4-latki

631
Podziel się

Pedofil, który zawiązał oczy 4-latce, a następnie ją zgwałcił, został brutalnie pobity w swojej celi. Brytyjczyk odsiaduje karę 11 lat więzienia.

Samosąd w więzieniu. Dopadli gwałciciela 4-latki
(West Yorkshire Police)
bDgNJiuZ

50-letni Jonathan Byram został skazany przez sąd w Leeds. W więzieniu pedofil stał się ofiarą okrutnego samosądu. Na zdjęciu wykonanym krótko po pobiciu wyraźnie widać opuchliznę lewego oka i poważne uszkodzenie gałki ocznej.

W więzieniu jest mu trudno. Został zaatakowany przez współwięźnia z celi. Inni mogą uważać, że na to zasługuje, a on to akceptuje - mówi prawniczka Byrama Ketherine Robinson.

Sama rozprawa także nie obyła się bez incydentów. Tuż przed ogłoszeniem wyroku, jeden z mężczyzn obecnych na sali nagle wstał z krzesła i zaczął wykrzykiwać: "Dajcie mu dożywocie albo go zabiję". Konieczna była interwencja ochrony.

bDgNJivb

Oglądaj też: Szukał dzieci w internecie. Wpadka pedofila dzięki FBI

Prokurator Ruper Doswell opisywał gwałt jako brutalny. Policję wezwała rodzina dziewczynki po tym, jak ofiara opisała, co się stało. Z relacji 4-latki wynikało, że mężczyzna zakneblował jej usta krawatem. W mieszkaniu Byrama w Dewbury znaleziono część garderoby odpowiadającą opisowi.

Mężczyzna przyznał się do winy podczas przesłuchania. Wcześniej był skazywany za podpalenie, okrucieństwo wobec dzieci i napaść. Poza karą więzienia Byram musiał też wpisać się na listę przestępców seksualnych.

Konsekwencją tego typu zachowania jest wpływ na psychikę. Nie można usprawiedliwić tego, co się stało. Czyn musiał być umotywowany seksualnie - powiedział sędzia Neil Clark.

bDgNJivh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDgNJivC
KOMENTARZE
(631)
D
rok temu
Po co ten artykuł? Mamy współczuć temu degeneratowi?
JAN🌚
rok temu
Dlaczego nie pokazujecie facjaty polskich zwyrodnialców??????
iks
rok temu
Powinni powiesić go za genitalia!
bDgNJivD
Tomek
rok temu
A w Polsce pedofil są izolowani i osadzani w oddzielnych blokach. Puścić ich między normalnych więźniów żeby poczuli jak to jest być gwalconym.
neon
rok temu
nareszcie artykuł który bardzo poprawił mi humor
Najnowsze komentarze (631)
ziomal
9 miesięcy temu
do końca wyroku powinien być traktowany jak worek treningowy i przyrząd do zaspokajania się, raczej nie będzie użalał się, że jest traktowany nieludzko
janik
9 miesięcy temu
szkoda ze go nie zabili
Tosek
rok temu
Jak
Luki
rok temu
Malo!!
DD
rok temu
Podobnie jak "D" uważam, że artykuł ma posiadać słuszny cel. Należy uwypuklić to co spotkało łobuza i jednocześnie przestrzec innych podobnych, że ich też spotka taki los. Na marginesie lewe oko całkiem całkiem, gorzej wygląda prawe oko, ale w Anglii jest ruch lewostronny to chyba dlatego.
,,,,,
rok temu
pewnie narodowiec o prawicowych poglądach .
maluczki
rok temu
a ksondz se dziatwe puka i za kare przenoszom go do drugiej parafii
jhhjh
rok temu
11 lat za zniszczenie komus zycia, borderline i problemy psychiczne ?
bDgNJivv
apokalypse
rok temu
brak słów, to nie człowiek, jak można dziecko 4letnie. UTYLIZOWAĆ, z takiego potwora to już żaden pożytek
Tommy
rok temu
Tommy
LoL
rok temu
W Polsce taki zwyrodnialec dostaje szpital psychiatryczny zamiast celi. Ot co. Dzięki psycho unika samosądów współwięźniów. to taka Polska przypadłość. Grożni przestępcy seksualni odsiadują - sorry - leczą się w w psycho !!!
mark
rok temu
Może w więzieniu są mądrzejsi i wydadzą prawdziwy wyrok. Te parę lat, to nie kara. Przecież taki prostak nie ma szans na poprawę w przyszłości. Wyjście jest jedno ...
obserwator1
rok temu
PeOskie LGBT !! Precz ze zboczeńcami!
roos
rok temu
Panowie więżnioweie liczymy na was................................
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić