Wróć na
Radosław Opas
|
aktualizacja

Samsung spadł z nieba. Małżeństwo przeżyło szok

55
Podziel się

Napis Samsung nie pozostawia wątpliwości, co do właściciela wielkiego urządzenia. Runęło ono do ogródka starszego małżeństwa. Maszyna dosłownie spadła z nieba, a mieszkańcy usłyszeli huk. Urządzenie Samsunga uderzyło w Michigan.

Samsung spadł z nieba. Małżeństwo przeżyło szok
(Facebook.com)

Satelita firmy Samsung spadł na drzewo. Świadkiem "kosmicznej" katastrofy była Nancy Welke mieszkająca w Merrill w stanie Michigan. Kobieta przebywała w domu, kiedy nagle usłyszała hałas dochodzący z jej podwórka. Kiedy wyszła przed dom, jej oczom ukazał się wciąż działający satelita Samsunga.

Niewiarygodne. Spójrzcie, co właśnie spadło z nieba i ugrzęzło na naszym drzewie. Ludzie, do których dzwoniłam na alarmowy nr 911 są całkowicie zaskoczeni – napisała Welke w opublikowanym na Facebooku wpisie.

Satelita Samsunga lądował ze spadochronem bezpieczeństwa. Według władz hrabstwa Gratiot straż pożarna zamknęła jedną z lokalnych dróg na 30 minut z powodu dużego balonu, który wplątał się w linie energetyczne, co spowodowało awarię.

Maszyna wciąż działała na ziemi. Wyprodukowany przez Samsunga satelita był wyposażony w duże, kwadratowe pudło, które było owinięte aluminiową folią. Na swoim wyposażeniu miało też panele słoneczne, a wewnątrz znajdowały się dwie duże kamery, telefon i tabliczki z logiem firmy Samsung oraz napisem "SpaceSelfie".

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy – stwierdziła Nancy Welke.

Samsung został poinformowany o całym zdarzeniu. Przedstawiciele firmy twierdzą, że urządzenie miało powrócić na Ziemię, po tym, jak "warunki pogodowe spowodowały wczesne miękkie lądowanie na wybranym wcześniej obszarze wiejskim".

Nikt nie został ranny, następnie satelita został odzyskany – czytamy w oświadczeniu Samsunga.

Satelita był częścią kampanii marketingowej Satelita umożliwiał robienie selfie na tle krzywizny Ziemi, którymi następnie można było dzielić się z innymi użytkownikami telefonów marki Samsung. W akcję zaangażowani byli też celebryci. m.in. Cara Delevingne.

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(55)
ola
7 miesięcy temu
Co to za bełkot??? Pismaczyno - zanim coś opublikujesz, przeczytaj to sobie ze dwa trzy razy.
as
7 miesięcy temu
Czy autor tych wypocin wie co to jest satelita?
Oko
7 miesięcy temu
Ten satelita nigdy nie był w kosmosie. To podczepiona konstrukcja pod balon meteorologiczny.
M.
7 miesięcy temu
O2 to matecznik osobników specjalnej troski.
Artur
7 miesięcy temu
Satelita spada na ziemię, a Radosław Opas wraz z WP spada na psy...
Najnowsze komentarze (55)
666
7 miesięcy temu
Gdyby spadł w moim ogródku to już by go nie znaleźli 😂
lm
7 miesięcy temu
glupie ludzie. trzeba bylo od razu na ebay wystawic to zarobiliby kilkadziesiat tysiecy. a tak nic.
hmm
7 miesięcy temu