REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 32 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas28.10.19 (09:22)

Samsung spadł z nieba. Małżeństwo przeżyło szok

Napis Samsung nie pozostawia wątpliwości, co do właściciela wielkiego urządzenia. Runęło ono do ogródka starszego małżeństwa. Maszyna dosłownie spadła z nieba, a mieszkańcy usłyszeli huk. Urządzenie Samsunga uderzyło w Michigan.
Facebook.com

Satelita firmy Samsung spadł na drzewo. Świadkiem "kosmicznej" katastrofy była Nancy Welke mieszkająca w Merrill w stanie Michigan. Kobieta przebywała w domu, kiedy nagle usłyszała hałas dochodzący z jej podwórka. Kiedy wyszła przed dom, jej oczom ukazał się wciąż działający satelita Samsunga.

Niewiarygodne. Spójrzcie, co właśnie spadło z nieba i ugrzęzło na naszym drzewie. Ludzie, do których dzwoniłam na alarmowy nr 911 są całkowicie zaskoczeni – napisała Welke w opublikowanym na Facebooku wpisie.

REKLAMA

Satelita Samsunga lądował ze spadochronem bezpieczeństwa. Według władz hrabstwa Gratiot straż pożarna zamknęła jedną z lokalnych dróg na 30 minut z powodu dużego balonu, który wplątał się w linie energetyczne, co spowodowało awarię.

Maszyna wciąż działała na ziemi. Wyprodukowany przez Samsunga satelita był wyposażony w duże, kwadratowe pudło, które było owinięte aluminiową folią. Na swoim wyposażeniu miało też panele słoneczne, a wewnątrz znajdowały się dwie duże kamery, telefon i tabliczki z logiem firmy Samsung oraz napisem "SpaceSelfie".

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy – stwierdziła Nancy Welke.

Samsung został poinformowany o całym zdarzeniu. Przedstawiciele firmy twierdzą, że urządzenie miało powrócić na Ziemię, po tym, jak "warunki pogodowe spowodowały wczesne miękkie lądowanie na wybranym wcześniej obszarze wiejskim".

Nikt nie został ranny, następnie satelita został odzyskany – czytamy w oświadczeniu Samsunga.

Satelita był częścią kampanii marketingowej Satelita umożliwiał robienie selfie na tle krzywizny Ziemi, którymi następnie można było dzielić się z innymi użytkownikami telefonów marki Samsung. W akcję zaangażowani byli też celebryci. m.in. Cara Delevingne.

Zobacz także: Po powrocie na Ziemię musiał od nowa uczyć się chodzić

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij