REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Barbara Jaros19.08.18 (19:19)

"Sekretny syn Escobara" śpi z pistoletem, bo boi się karteli. To brytyjski malarz

53-letni Phillip Witcomb utrzymuje, że kolumbijski baron narkotykowy został jego ojcem, gdy miał zaledwie 16 lat.
Facebook.com

Matka brytyjskiego artysty miała urodzić go w wieku 14 lat. Philip twierdzi, że naprawdę nazywa się Roberto Sendoya Escobar. Ma też dokument wydany po chrzcie, na którym widnieje nazwisko przestępcy - podaje "The Sun".

53-latek przyznaje, że boi się o siebie i swoją rodzinę. Mężczyzna nie tylko nosi przy sobie pistolet, lecz także z nim śpi. - Ta sama krew, ta sama rodzina, w tych kręgach tak to działa - tłumaczy się Witcomb, który obecnie mieszka na Majorce z żoną i trojgiem dzieci.

REKLAMA

Philip spędził pierwsze 4 miesiące życia w katolickim sierocińcu w Bogocie. Po tym czasie został adoptowany przez Brytyjczyków Patricka i Joan Witcombów. Jak twierdzi, dowiedział się, kto jest jego biologicznym ojcem, dopiero w wieku 24 lat.

Tak naprawdę wcześniej nie słyszałem o Pablo Escobarze, więc nie byłem świadomy tego, co zrobił. Ale gdy tata wszystko mi powiedział, nie mogłem w to uwierzyć. To był ogromny wstrząs, przez który zacząłem roztrząsać całe swoje życie - mówi 53-latek.

Escobar wspiął się na wyżyny władzy w późnych latach 80. To właśnie wtedy Philip poznał swoje korzenie. Baron narkotykowy został zastrzelony w roku 1993 po tym, jak sam zamordował tysiące niewinnych ludzi, w tym polityków i sędziów.

Witcom utrzymuje, że w pewnym momencie Escobar upomniał się o niego. Niestety artyście nigdy nie udało się odnaleźć biologicznej matki. Po jakimś czasie dowiedział się, że zmarła. Jak przyznaje, wciąż trudno jest mu pogodzić się z tą wiadomością.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Najbardziej niebezpieczny narkotyk coraz popularniejszy

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij