Seks z 14-letnim kolegą córki będzie drogo kosztował 36-latkę

66

36-letnia kobieta z Oregonu została oskarżona o kontakty seksualne z nieletnim. Miała wykorzystać 14-letniego chłopca, który uczęszczał do tej samej szkoły co córka kobiety.

Seks z 14-letnim kolegą córki będzie drogo kosztował 36-latkę
(The Douglas County Sheriff’s Office)

W mieście Riddle w stanie Oregon policja zatrzymała 36-letnią kobietę. Została ona oskarżona o wykorzystywanie seksualne 14-letniego chłopca. Miała go także nękać w mediach społecznościowych oraz wabić nieprzyzwoitymi treściami.

Według doniesień do zdarzenia miało dojść 3 grudnia. Rheta Melvin na Snapchacie dodała profil chłopaka, który chodził do szkoły z jej córką. Zaczęła mu wysyłać swoje nagie zdjęcia oraz niemoralne propozycje.

Po krótkiej wymianie wiadomości para spotkała się. Melvin zaprosiła chłopaka do swojego samochodu, po czym odjechała w ustronne miejsce. Później miało dojść do stosunku. Po wszystkim 36-latka pisała jeszcze do nastolatka, ale nie chciał utrzymywać tej znajomości.

Zobacz także: Zobacz także: Pedofil recydywista zatrzymany w Krakowie

Rodzice chłopaka przypadkiem dowiedzieli się o wydarzeniu i zgłosili sprawę policji. Rheta została zatrzymana, ale nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Kobieta powiedziała, że faktycznie wymieniała wiadomości z 14-latkiem, ale myślała, że jest starszy o kilka lat.

Melvin dodała także, że pamiętnego wieczoru chciała jedynie podwieźć chłopca do swojej córki. Jednak jej córka wszystkiemu zaprzeczyła. Z koszulki, którą nastolatek miał tamtego wieczoru na sobie, pobrano materiał DNA.

Dom kobiety został dokładnie przeszukany. Raport policji mówi, że nie znaleziono nic podejrzanego. Sprawa jest w toku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić