o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Seryjny morderca aresztowany. Na jego posesji znaleziono 300 ludzkich kości

2
Podziel się

Tajlandia. 40-letni Apichai Onkvisit został aresztowany w Bangkoku po tym, jak policja odnalazła ciało kobiety zakopane w pobliżu jego domu. Policja przeszukała także staw znajdujący się na posesji i odnalazła blisko 300 różnych ludzkich kości.

Seryjny morderca aresztowany. Na jego posesji znaleziono 300 ludzkich kości
(Youtube.com)
bEDrnBeJ

Po przeszukaniu całej posesji policja odnalazła ponad 300 ludzkich kości, które mogły należeć do innych ofiar Onkvisita. Policja podejrzewa, że może mieć do czynienia z seryjnym mordercą.

40-latek został zatrzymany w ubiegłym tygodniu w sprawie zabójstwa swojej 22-letniej dziewczyny. Jej ciało zostało znalezione w metalowej skrzyni zakopanej w ogrodzie. Onkvisit miał ją zamordować z zemsty, ponieważ chciała od niego odjeść.

22-latka kilka miesięcy temu zgłosiła się na policje i złożyła doniesienie na swojego partnera. Onkvisit miał ją wykorzystywać seksualnie i stosować wobec niej przemoc. Funkcjonariusze chcieli się z nią później skontaktować, ale nie mogli jej namierzyć. Rozpoczęto poszukiwania. Jedna z przesłuchiwanych osób w tej sprawie wyjawiła, że Onkvisit zamordował młodą Warinthorn Chaiyachet

bEDrnBeL

Zobacz także: Wampir z Brooklynu. Straszna historia seryjnego mordercy

Mężczyzna przyznał się do morderstwa. Powiedział, że obawiał się, że dziewczyna go zostawi dlatego postanowił zamknąć ją w metalowej skrzyni na noc. Rano kobieta miała już nie żyć. Obawiając się konsekwencji mężczyzna zakopał skrzynię z ciałem.

Po aresztowaniu Oknivista z policjantami porozmawiali sąsiedzi. Powiedzieli, że mógł zabić więcej osób, a ciała ukrywać w stawie znajdującym się na jego posesji. Podejrzenia były słuszne, odnaleziono tam blisko 300 ludzkich kości, które mogły należeć do kilku lub nawet kilkunastu ofiar. Policja wierzy, że na terenie posiadłości może znajdować się więcej ludzkich szczątek

bEDrnBeR

Ojciec mężczyzny także był mordercą. W latach 80-tych oskarżono go o zabicie i rozczłonkowanie 15-letniej dziewczyny, zanim jednak trafił przed sąd został zastrzelony. W sprawę miała być także zamieszana matka Oknivista, która rzekomo zaplanowała zbrodnię, udało jej się jednak uciec przed wymiarem sprawiedliwości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bEDrnBfm
KOMENTARZE
(2)
lex
rok temu
ludzie się mordują od tysięcy lat, tak było, jest i bedzie. I nic z tym nie zrobicie.
No dla tego
2 lata temu
nie oglądam filmy typu Psy kreujące ohydę jaką jest zabicie drugiego człowieka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić