REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla29.10.18 (16:58)

Skandal w Rotherham. Skazano siedmiu pedofilów

Członkowie grupy pedofilskiej działającej na terenie Wielkiej Brytanii zostali skazani. W sumie w wyniku działań pakistańskiego gangu wykorzystano seksualnie około 1,5 tys. nastolatek.
flickr.com

To jak na razie największy proces w tej sprawie. Siedmiu mężczyzn zostało skazanych za serię przestępstw na tle seksualnym w ramach śledztwa National Crime Agency - informuje "The Guardian".

Udowodniono im gwałty na pięciu nastolatkach w latach 1998-2005. Skazani mieli im podawać alkohol i narkotyki, porywać i gwałcić. Jedna z ofiar zaszła w ciążę po wielokrotnym gwałcie i została zmuszona przez swoich rodziców do przeprowadzenia aborcji w wieku 14 lat. Inna zeznała, że w wieku 16 lat "uprawiała seks z przynajmniej setką azjatyckich mężczyzn".

REKLAMA

Do tej pory 14 osób zostało skazanych w ramach operacji "Stovewood". Śledczy badają przestępstwa popełnione w latach 1997-2013 i prowadzą dochodzenia w sprawie zarzutów wobec 426 osób podejrzanych o seksualne wykorzystanie nieletnich.

Władze w ramach poprawności politycznej ignorowały ofiary i tuszowały sprawę. Powodem zaniechania, wyciszania i bagatelizowania była obawa przed zarzutami o rasizm: sprawcami byli w większości Pakistańczycy, a ich ofiary to przede wszystkim białe Brytyjki z dołów społecznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: 31-latek zatrzymany za próbę gwałtu

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij